Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Oblečenie do dažďa
Použitý tovar

Pršiplášť

Pršiplášť máličko oblečený cca 2 x na výlete v škole. Je na veľkosť asi tak 6-8 rokov. Synovi ž malý. Dĺžka rukáva : 54 cm merané od krku, celková dlžka: 67 cm.
Aktualizovaný včera
49 zobrazení od 7. júl 2020
3,50 €
Oznam od predajcu: OD 27.1.2021 - 7.2.2021 nebudem zásielky posielať poštou. Je možný osobný odber v Trnave podľa dohody, alebo
majkabest    Trnava
Prosím vás o výmenu tovaru NEMÁM záujem. Tovar, ktorý predávam je nosený len mojim synom. Pri prejavenom serióznom záujme premeriam max. 3 veci.
Predávam aj NOVÝ tovar.Pri NOVOM tovare je cena pevná!!! Nový tovar z časových dôvodov NEPREMERIAVAM !, väčšinou veľkosť sedí podľa výšky dieťata. Môžete navštíviť aj náš e-shop: http://etako.sk/eshop/
Ochrana osobných údajov tu: http://etako.sk/eshop/?page_id=16
Poštovné je podľa taríf slovenskej pošty, na DOBIREKU posielam len vo výnimočných prípadoch, tzn. ak má kupujúca/ci minimáne 5 ! pozitívnych hodnotení tu na MK. Ak o nejaký tovar prejavíte seriozny záujem, na platbu čakám do 3. pracovných dní. Takisto tovar rezervujem max. 3 dni (nie pracovné) Je možný osobný odber v Trnave. Ďakujem za porozumenie a prajem príjemný nákup :)
Zobraz celé podmienky
Pršiplášť, 134
Pršiplášť, 134