Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Plavky
Použitý tovar

Detské plavky

Plavky sýtej oranžovej farby s motívom dopravných prostriedkov. Oblečené asi 2x, vo vynikajúcom stave.

Pás: 20x2 cm (poddá sa ešte)
Predný sed: 16 cm
Zadný sed: 16 cm
Aktualizovaný pred 1 týždňom
31 zobrazení od 17. apr 2019
3 €2 €
amelee    Košice - Staré Mesto
Milé dámy,

ďakujem, že ste si našli čas pozrieť si zopár vecí v mojom bazáre. Veci, ktoré ponúkam sú v dobrom stave. Zastávam názor, že veci by mali dostať druhú šancu, sama tu nakupujem. Myslím, že sa za to poďakuje nielen peňaženka, ale aj životné prostredie, v ktorom žijeme, no svojím spôsobom života ho nadmerne zaťažujeme.
Veci sa snažím vždy pomerať a rozmery uviesť v popise, ale ak sa stane, že to tak nie je alebo máte iné otázky, pýtajte sa, odpoviem každému, považujem to za základnú slušnosť, určite nenechám Vašu otázku nepovšimnutú. Rovnako tak považujem za korektné, ak mi dáte vedieť Vy, v prípade záujmu, najmä po zodpovedaní Vašich otázok, vec zoberiete alebo nie. Aj "nie" je pre mňa informácia, na základe ktorej sa viem ďalej zariadiť. Veci posielam poštou (prípadne osobný odber) podľa cenníka Slovenskej pošty. Poštovné nie je zarátané v cene. Balík zašlem po pripísaní peňazí na môj účet. Na dobierku neposielam. Výmenu a priori nezavrhujem, ak máte taký návrh, pozriem si Váš bazár a ak nájdem niečo potrebné, určite sa bez problémov dohodneme.
Pokiaľ ide o poštovné - nechávam na výber Vám, pre aký typ sa rozhodnete, okrem toho je jeho výška závislá aj od váhy zasielaného tovaru.
Zobraz celé podmienky
Detské plavky, babykap,86
Detské plavky, babykap,86
Detské plavky, babykap,86
Detské plavky, babykap,86