Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Plavky, župany
Použitý tovar

Župan

Župan disney princess, nosený ale stále v dobrom stave. Je teplý, podšitý flisom (na vnútornej vrstve vidieť žmolky z prania). Veľkosť uvedená 6, sedí na 116/122. Cena 5 € + poštovné
Aktualizovaný pred 1 týždňom
164 zobrazení od 21. jan 2018
5 €
kopytko03    Bratislava - Staré Mesto
Všetky veci sú z nefajčiarskej domácnosti bez zvierat.
Milé kupujúce, ak sa vám zdá nízka cena, nemusíte sa ma pýtať ako je vec poškodená a kde je zádrhel. V prípade akéhokoľvek poškodenia toto uvádzam priamo v inzeráte, nič nezatajujem. Na veciach nepotrebujem zarábať, tak nenastavujem ceny zbytočne vysoko, stačí mi keď vyprázdnime skrine a deti môžu hodiť niečo málo do prasiatka :-) Na cene sa viem kludne aj dohodnúť, ale na návrhoch, pri ktorých by som za vec nedostala nič a ešte by som doplácala na poštovnom, sa akurát tak usmejem :-) V prípade, že sa vám u mňa páči viac vecí a vyskladáte si balíček, konečnú cenu dohodneme.
Ponukam na predaj veci po mojich deťoch. Takisto ponúkam na predaj veci kamarátke (pri nich nezjednávam, cenu má pevne určenú a v prípade potreby vás na to upozorním) Zničené veci do predaja nedávam, buď sú veci ako nové alebo ak uznám, že poškodenie ešte stojí za nosenie, vždy naňho upozorním. Babky nás často zásobujú bez opýtania, takže niektoré sme nestihli obliecť ani raz. U všetkých uvádzam presný popis aj s prípadnými vadami, takže neskoršie reklamácie neuznávam a tovar neberiem späť. Rozmery uvádzam z visačky, v prípade záumu veci premeriam.
Po zlej skúsenosti už neposielam na dobierku len tak. Ak na dobierke trváte, vyžadujem čiastku za poštovné vopred na účet, a cena dobierky následne bude iba cenou samotného tovaru. Je to pre mňa poistka aby som nedoplácala poštovné, ak by ste si dobierku neprevzali - poštovné následne NEVRACIAM! Druh poštovného si vyberáte sami, ale za obyčajnú poštu, ani poštu prvej triedy neručím! Ručím jedine za doporučené poslanie s doručenkou. Veci posielam hneď po pripísaní peňazí na účet, k cene treba pripočítať aj poštovné podľa tarifov Slovenskej pošty, alebo je možný osobný odber v Bratislave. Po 24 hodinách nekomunikácie tovar uvoľňujem pre ďalších záujemcov.
Prajem pekný deň :)
Zobraz celé podmienky
Župan, disney,116
Župan, disney,116