Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Plavky, župany
Použitý tovar

Plavky pre dievčatko

Milené plavočky pre malú slečinku. Dcéra si ich kúpila pre bábiku, už zas zohnala druhé, tak posúvam. Nepoškodené, veľkosť písaná 3-4 roky.
+ pošta
Aktualizovaný pred 1 týždňom
66 zobrazení od 24. jan 2018
6,50 €3 €
Oznam od predajcu: Rezervácie viac nerobím! Z vecí *DARUJEM* si môžete vybrať čokoľvek ku každému nákupu! príjemné nakupovanie :-)
mirabelkas    Senica
Ďakujem za Váš záujem o moje vecičky. Vzhľadom na to, že v poslednom období nemám dobré skúsenosti s inzerentami na bazaroch na ktorých svoje veci ponúkam, stanovujem si zopár podmienok predaja! - REKLAMÁCIE NEPRIJÍMAM!!! PENIAZE NEVRACIAM!!! - NA DOBIERKU NEPOSIELAM hlavne drahšie a hodnotnejšie veci!!!(pokiaľ sa nedohodneme inak) - VECI REZERVUJEM!!! (ak sa mi dotyčný nebude ozývať v dohodnutý termín alebo nebude odpovedať na email, tovar automaticky posúvam ďalšiemu záujemcovi!!!) - AK STRATÍTE ZÁUJEM O DOHODNUTÚ VEC, OZVITE SA MI!! nenahnevám sa! - Veci sú v 100% stave, ak je niečo poškodené, chybu riadne opíšem a dopredu Vás upozorním! - Po zlých skúsenostiach veci nezamieňam, pokiaľ sa nedohodneme inak! Rada odpoviem na Vaše otázky. Som seriózna, to isté očakávam aj od Vás... Príjemné nakupovanie Mirka a Nikolka :)
Zobraz celé podmienky
Plavky pre dievčatko, george,116
Plavky pre dievčatko, george,116
Plavky pre dievčatko, george,116