Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Sofi drevená posteľ komplet 200x90

Drevená posteľ ,komplet s roštami,šuplíkmi, matracmi .

Rozmer postele :208x98 cm
Rozmer horného matraca: 200x90 cm
Rozmer dolného matraca: 190x90 cm
Výška postele : 97 cm

Dodanie 4-8 týždňov
Aktualizovaný pred 6 dňami
83 zobrazení od 8. feb 2019
350 €
slavka336    Spišská Nová Ves
Vitajte v mojom bazáriku!

Milé mamičky,predtým ako sa rozhodnete niečo si u mňa objednať, pozorne si prosím prečítajte podmienky predaja, aby sme predišli nedorozumeniam.

Tovar:
Je úplne nový, priamo z výroby .

Platba:
Objednávočky realizujem po pripísaní platby na účet , či už celej sumy alebo 50% zálohy ,to nechám na Vás a následne tovar zadávam do výroby ,
Neposielam tovar na dobierku , nakoľko sa mi stávalo ,že tovar maminky neprevzali . O prijatí platby na účet dávam info.

Poštovné:
Poštovné záleží od váhy tovaru,pri každom tovare uvedené.

Dodanie tovaru:
Dodanie tovaru trvá od 2-8 týždnov . Ak sa jedná o tovar ako sú plachty ,penove obdlžníky, kočíky, koberce, tehotenské vankúše dodanie je do 2 týždnov, ale ak ide o postele a nábytok ten čas dodania môže byť aj 8 týždnov. Bohužial ja to neviem nijako ovplyvniť ,kedže vo výrobe nie som a musia ísť objednávku za objednávkou. Dávam samozrejme info o dodaní postele vopred.
Dovoz máme vlastnou dopravou od rána 8 mej do večera 20 tej a je grátis . Do bytov tovar nevnášame ani ho neskladáme, to si musíte zabezpečiť sami.

Reklamácie:
nakoľko je to nový tovar ,máte 2 ročnú záruku .
Ak objednávate posteľ z dreva v BIELEJ farbe ,mali by ste vedieť že na miestach kde su letokruhy -senky mozu pustat zivicu. je to bohuzial prirodny jav a neda sa ovplyvnit , no a na tych miestach moze farba aj zozltnut. Nevstahuje sa na to reklamacia !!!
Zobraz celé podmienky
Sofi drevená posteľ komplet 200x90, 90,200
Sofi drevená posteľ komplet 200x90, 90,200