Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Cestovná postieľka

Posúvam ďalej cestovnú postieľku bordovej farby, kupovanú tu na MK kvôli dovolenke, ale nevyužitú ani raz (postieľka bola k dispozícii). Postieľka má prebaľovací pultík. Cena 30 eur. Len osobný odber, po dohode možnosť doviesť na trase LM - ZA, popríp. BA.
Možnosť využiť nie len na cestovanie, ale aj na záhradku, terasu, popríp. doma na hranie. Postieľka je skladná, uložená v cestovnej taške.
Aktualizovaný pred 3 dňami
28 zobrazení od 5. máj 2020
30 €
peja65    Liptovský Mikuláš
Ahojte všetci nakupujúci :),
teší ma, že ste prejavili záujem o niektoré z mojich vecičiek v bazári. Vecičky sa snažím nafotiť a popísať naozaj reálne a na prípadné chyby sa snažím upozorniť v popise a aj fotkou. Nikoho nechcem oklamať a zavádzať, lebo ani mne by sa to nepáčilo. Poprosím vás, ak prejavíte záujem o niečo z bazáru, tak so mnou komunikujte, nemám rada ak čakám na odpoveď dlho (aj ja mám detičky,malé). Nenahnevám sa ak mi poviete nie nemám záujem, je to úplne normálne, že ste našli niečo lepšie, lacnejšie atď...len mi to dajte vedieť !!! Nebudem čakať na odpoveď dlhšie ako dva dni (ak mi nepoviete, že mám ešte počkať) - potom posúvam tovar ďalej.
Rada odpoviem na všetky otázky, veci premeriam, poprípade pofotím ,verím, že sa určite budeme vedieť dohodnúť na všetkom. Ceny sú naozaj prispôsobené ich stavu, čiže nezjednávam. Uvedené sú bez poštovného, takže je na Vás akým spôsobom budete chcieť tovar poslať :-). Cenník nájdete na webe Slovenskej pošty. Neručím za škody a straty spôsobené poštou. Na dobierku neposielam. Vecičky posielam po uhradení peniažkov na účet. Tovar zoberiem späť len ak naozaj nájdete chybu, ktorú som neuviedla. Posledná vec, o čo vás poprosím je spätná väzba, čiže keď vám tovar príde dajte mi vedieť, či prišiel v poriadku, či ste spokojní.
Ďakujem za pochopenie a prajem príjemné nakupovanie :-)

Jana
Zobraz celé podmienky
Cestovná postieľka, 60,120
Cestovná postieľka, 60,120
Cestovná postieľka, 60,120