Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Mantinely k ohrádke, posteli, stene

Tieto ochranné valce mali u nás veľké uplatnenie. Najprv sme ich dávali popri stene, keď sa naše deti začali prevaľovať a pri obrate sa niekedy buchli o stenu. Potom sme to dávali k ohrádke alebo nábytku a potom staršiemu synovi na kraj postele, aby sa v noci nebúchal. A potom sa na tom deti hrali a váľali sa po tom ako po sedacom vaku, takže to bola aj super hračka :) Je to vlastná výroba, plnené sú polystyrénovými guličkami. Vnútro je na zips, takže guličky sa dajú doplniť (na fotke je ich menej, aby to pekne stálo). Vrch je na suchý zips a dá sa teda prať. Látka je už staršia, ale príjemné farby. Mám spolu 6 ks. Cena je za všetky. Pôvodne boli drahšie už len tie guličky, čo sú tam :)
Aktualizovaný pred 6 dňami
168 zobrazení od 15. mar 2018
25 €10 €
lemonka11    Žilina
Milé mamičky, ďakujem za nakuknutie do môjho bazarika.
Predávané veci sa snažím popísať podľa skutočného stavu. Ak chýba nejaká informácia, pýtajte sa, rada odpoviem, premeriam, vysvetlím... V prípade, že ide o drahý tovar alebo moje pochybenie, tovar beriem späť.
O výmenu vo všeobecnosti nemám záujem, ale v princípe ju neodmietam. Skôr že doma máme dosť vecí a chcem sa ich skôr zbaviť ako vymeniť nepotrebnú vec za viac-menej nepotrebnú :)
Ceny dávam primerané, nerada zjednávam, ale je to obchod, všetko je otázka dohody, môžete skúsiť :) Pri väčšom odbere dohoda možná.
Otázku neberiem ako potvrdenie záujmu. Po potvrdení záujmu tovar rezervujem max. 3 dni. Ak treba dlhšie, stačí povedať.
Tovar posielam akýmkoľvek spôsobom podľa toho, ako si vyberiete. V prípade obyčajnej pošty nemám doklad o odoslaní a teda nemôžem brať zodpovednosť na seba, treba to pri kúpe brať do úvahy. Poštovné účtujem podľa taríf Slovenskej pošty.
http://cennik.posta.sk/
Číslo môjho účtu: SK02 8360 5207 0042 0026 2222
Prajem príjemné nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
Mantinely k ohrádke, posteli, stene, 70,30
Mantinely k ohrádke, posteli, stene, 70,30