Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Šortky, trištvrťáky
Použitý tovar

3/4 rifle Traffic

pás regulovateľný gumou, vďačné aj obľúbené, takže skončili s dierami na kolenách, tie sú ale "in" takže ak by sa niekomu hodili na behanie po vonku... gate sú inak OK, chýba jeden gombík na zadnom vrecku (ale aspoň netlačí :) Uv. veľ. 116 keďže sú to trojštvrťáky, dajú sa nosiť kým sedia v páse, ten je max. 32cm (x2)
Aktualizovaný pred 1 týždňom
78 zobrazení od 1. sep 2018
1 €0,50 €
geozeta    Bratislava - Ružinov
Milé maminy i nemaminy,

ďakujem, že ste nakukli... pri 3 deťoch sa toho nazbiera :-)))) NEVYMIEŇAM - máme všetkého dosť :-)

chodím do práce + sa starám o deti, dom, záhradu.. takže niekedy moje reakčné časy nie sú zrovna najrýchlejšie, poprosím o pochopenie a strpenie, spravidla som na vás nezabudla.. len nestíham

fotky NIE SÚ ilustračné, sú na nich odfotené vecičky v akutálnom stave tak, aby pokiaľ možno čo najvernejšie zodpovedali realite. No záleží aj od typu, jasu a farebnosti monitora - takže fotky nemusia na každom počítači vyzerať rovnako.

V popise uvádzam aj ROZMERY, orientujte sa prosím aj podľa nich, nielen podľa veľkosti udanej výrobcom. Na dotazy, na aký vek je daná vec vhodná, je ťažko odpovedať, lebo rôzne deti sú aj v rovnakom veku rôzne veľké... preto rozmery :-)

Väčšina vecí, ktoré mám v ponuke, sú NOSENÉ. Pri nahadzovaní ich neprezerám s lupou - ak majú nejaké viditeľné poškodenia alebo vady, vždy sa ich snažím popísať, no môže sa stať, že niečo prehliadnem (aj ja som len človek) - v takom prípade, vás prosím o spätnú väzbu, určite obchodík doriešime k obojstrannej spokojnosti.

Ceny v albume sú bez poštovného, pokiaľ nie je uvedené inak. Spravidla posielam vecičky po nabehnutí platby ako doporučenú zásielku 2.tr. alebo obyčajne 2 tr. ak sa tak rozhodnete - na vašu zodpovednosť pre riziko prípadnej straty. Poštovné účtujem podľa aktuálneho cenníka slovenskej pošty bez akéhokoľvek navýšenia. Na balenie používam aj použité obaly - šetríme prírodu :) Možný je aj osobný odber (BA Trnávka).

Pri kúpe viacerých vecí sa vieme dohodnúť na lepšej cene :-) Ak by ste chceli kúpené vecičky posunúť ďalej, rada vám poskytnem moje fotky.
akékoľvek dotazy rada zodpoviem :-)

Príjemné nakupovanie a pekný deň :-)
Zobraz celé podmienky
3/4 rifle traffic, 116
3/4 rifle traffic, 116