Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Spacie vaky
Použitý tovar

Spací vak Next

Spací vak vo vynikajúcom stave, pár krát použitý, kúpený v Londýne. Píše približne na 4,5 -6kg, 0-6m. Rubová strana 100% bavlna, vrch bavlna s polyesterom. Kuk všetky fotky. Cena +poštovné
NOV2
Aktualizovaný pred 2 týždňami
334 zobrazení od 22. jan 2018
7 €
wardia    Bratislava - Staré Mesto
Zdravím ,
Osobný odber možný v Dunajskej Lužnej kde bývame. Taktiež po dohode Bratislava -Staré mesto, 3x do týždňa chodievam.
Ponúkam veci ktoré som kupovala nové v obchodoch. 90% v zahraničí. Odevy sú značkové, Neponúkam zničené zožmolkované sprané obnosené handry.
Obchodné podmienky:
1/NEVYMIEŇAM A NEPOSIELAM UŽ NA DOBIERKU /mimo stálych overených/ . Na také dotazy nereagujem. Všetko má svoje hranice.
2/ Nediktujte si cenu, nediktujte mi vaše pomienky. Hlavne takí, čo máte sami uvedené, že poštovné a ani zľavy z ceny neposkytujete a odo mňa ho budete opakovane vynucovať, ba podaktorí sa aj vyhrážať. Vážení, tu nie sme v džungli. Sama určím, ako s cenou a poštovným vyjdem v ústrety.

3/ Stop klamárom. Prosím vás, neklamte, že ste poslali peniaze, ak ste tak neurobili. Som stále človek a mám pochopenie, keď nieto na tričko, viem počkať, koľko treba, podržím vám tovar, nemám s tým žiadny problém. Len neobviňujte banku, že vám z neznámych príčin stopla prevod, alebo sa pomýlila, alebo že ja som utajila prijaté peniaze. Je to kapánek pod dôstojnosť človeka.
4/ Osobné odbery len po dohode a len veci nad 10E alebo tažšie a náročnejšie na prepravu. Viem aj zmysluplnejšie tráviť čas ako vyčkávaním na nezodpovedných.
5/ Peniaze nevraciam. Dos)t pokusov, kúpite šaty aj s visačkou, nepoužité, bezchybné a po mesiaci nosenia sa ozvete, že sú obliate alebo zafúľané. To už nie je trúfalosť, ale hodné na pánkov v bielom. Čisté psycho. Stačilo.
6/Poštovné je na vás aké si vyberiete. Obyčajné poštovné je na vaše vlastné riziko. Našli sa už aj takí a žiaľ, bolo ich dosť, tovar prevzali a mňa osočili, že som ho nezaslala. Takýto stresík ozaj nepotrebujem. Mimochodom aj na nedoporučené zásielky mám z pošty moje privátne potvrdenie pri každom mene, že bolo podané.
7/ Len minimum odevov nemá uvedené miery, nestíhala som. Rada každému záujemcovi premeriam. Pri kúpe sa orientujte hlavne mierami nie číslovaním. Každá značka má svoje tak ako každé dieťa rovnakého veku nemá rovnakú výšku či šírku pásu. Takéto reklamácie, kedy si nepremeriate a potom vypisujete, že je to malé alebo veľké, neprijímam.
8/ Poštovné podľa taríf slov. pošty. Každú vec odvážim, podľa tabuliek napíšem presnú sumu. Ani o cent viac, či menej.


Rada premeriam, pofotím detailnejšie, stačí požiadať. Poriadne sa pýtajte na to, čo Vás zaujíma, veci späť neberiem, snažím sa ich vždy popísať čo možno najpresnejšie, ak majú nejaké chyby krásy, o tých vždy upozorním a aj ich detailne nafotím. Ak sa náhodou stane, nie som geniálna a bezchybná, že si nejakú vadu nevšimnem, tak samozrejme budem to riešiť k vašej spokojnosti za podmienky, že mi to oznámite v deň obdržania zásielky a nie po dvoch týždňoch nosenia vašou ratolesťou.
Prajem Vám príjemné nakupovanie a radosť z vecí.
Zobraz celé podmienky
Spací vak next, next
Spací vak next, next
Spací vak next, next
Spací vak next, next
Spací vak next, next