Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Spacie vaky
Použitý tovar

Zippy vak

Tento zippy vak nám šila babka podľa vzoru reálneho zippy vaku, ktorý sme dostali. Proti spaciemu vaku je rozdiel v tom, že dieťa nemá otvor na ručičky. Používa sa na ukľudnenie dieťatka, ktoré sa v noci často škrabú alebo búchajú ručičkou. Vtedy sa nevyrábali väčšie zippy vaky, iba pre bábätká. Ale syn mal ekzém a strašne sa škrabal, tak sme mu ušili aj väčší a pomáhalo to v noci. Je tenký a v super stave. Dá sa použiť asi aj dlhšie ako do 6m, veľkosť na foto (niečo cez 80 cm). Cena je len za materiál.
Aktualizovaný pred 1 týždňom
158 zobrazení od 16. mar 2018
4 €2 €
lemonka11    Žilina
Milé mamičky, ďakujem za nakuknutie do môjho bazarika.
Predávané veci sa snažím popísať podľa skutočného stavu. Ak chýba nejaká informácia, pýtajte sa, rada odpoviem, premeriam, vysvetlím... V prípade, že ide o drahý tovar alebo moje pochybenie, tovar beriem späť.
O výmenu vo všeobecnosti nemám záujem, ale v princípe ju neodmietam. Skôr že doma máme dosť vecí a chcem sa ich skôr zbaviť ako vymeniť nepotrebnú vec za viac-menej nepotrebnú :)
Ceny dávam primerané, nerada zjednávam, ale je to obchod, všetko je otázka dohody, môžete skúsiť :) Pri väčšom odbere dohoda možná.
Otázku neberiem ako potvrdenie záujmu. Po potvrdení záujmu tovar rezervujem max. 3 dni. Ak treba dlhšie, stačí povedať.
Tovar posielam akýmkoľvek spôsobom podľa toho, ako si vyberiete. V prípade obyčajnej pošty nemám doklad o odoslaní a teda nemôžem brať zodpovednosť na seba, treba to pri kúpe brať do úvahy. Poštovné účtujem podľa taríf Slovenskej pošty.
http://cennik.posta.sk/
Číslo môjho účtu: SK02 8360 5207 0042 0026 2222
Prajem príjemné nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
Zippy vak,