Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

In line korčule zn.Bladerunner v.28-32

Predám značkové in line korčule zn. Bladerunner. Pôvodná cena bola 50 €. Používané, takže oškreté sú, ale nič nie je zlomené, kolieska ešte funkčné a veľmi nezosuchane. Sú nastaviteľné na veľkosti 28 - 32 . Sú vo veľmi dobrom technickom stave. Pri pohybe blikajúce päty na zeleno.
K cene + pošt.
Aktualizovaný pred 2 týždňami
203 zobrazení od 28. okt 2018
20 €
darlingk    Nitra
Ahoj, som rada, že si navštívil/a môj bazárik. A teraz niečo k poštovnému. Poštovné účtujem podľa taríf SP ,najlepšie doporučene, alebo ako balík ( mám doklad a istotu , že zásielka príde ) , do 1 kg ak sa to dá, tak ako dopor.list a väčšie zásielky ako balík. Na dobierku neposielam !!! Tovar pošlem až po obdržaní peňazí na môj účet. Na prípadné poškodenia predávaných vecí vždy upozorním v inzeráte a samozrejme zohľadním v cene , preto neberiem tovar späť , ani nevymieňam .
Konečná cena je cena tovaru + poštovné.
Môžte si vecičky z môjho bazáriku rôzne skombinovať z viacerých mojich inzerátov, mám vecí veľmi veľa , postupne ich uverejňujem , sú zväčša vo výbornom stave. Ak by ste sa chceli na niečo opýtať, nech sa páči , rada odpoviem , pozriem či mám doma pýtanú vec. Prosím o komunikáciu cez maily tu ( je to zadarmo ) a nie cez SMS ! Ak budem musieť posielať SMS , budem za každú účtovať 0.06 € .
Za vaše hodnotenie vopred ďakujem . :-)))) . Prajem vám príjemné nakupovanie . Č.ú. IBAN SK56 5200 0000 0000 0241 0468 / 5200 OTP banka . Dada
Zobraz celé podmienky
In line korčule zn.bladerunner v.28-32,
In line korčule zn.bladerunner v.28-32,
In line korčule zn.bladerunner v.28-32,
In line korčule zn.bladerunner v.28-32,