Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Šatičky
Použitý tovar

Rifľové šatky

Predám málo nosené šatky z tenkej rifľoviny s peknou aplikáciou kvetov a vreckom na prsiach. Veľ. písaná 9-12 mesiacov, dajú sa ponosiť aj dlhšie.
Aktualizovaný pred 2 dňami
132 zobrazení od 22. aug 2014
3,50 €1,50 €
daddka76    Dunajská Lužná (okres Senec)
Milé mamičky a milé čakateľky,
vítam vás vo svojom bazáriku, v ktorom ponúkam rôzne veľkosti vecičiek, malé aj väčšie, skoro všetko nosené v dobrom, ešte nositeľnom stave. Ak je na veci nejaká vada, fliačik alebo niečo podobné - určite na to upozorním a cenu prispôsobím stavu predávanej veci.
Veci nevymieňam, preto Vás poprosím, aby ste pozorne sledovali rozmery uvedené pri každom oblečení, aby sme predišli prípadným nedorozumeniam, ak rozmery nie sú, veľmi rada na požiadanie premeriam.
Poprosim Vás, aby ste sa do 24 hod. od vyjadrenia záujmu alebo požiadavky na ďalšie info záväzne vyjadrili, či vecičku chcete alebo nie. Na úhradu čakám maximálne 5 pracovných dní, ak sa nedohodneme inak.
Po tomto termíne, ak mi nenabehne platba a vy sa neozvete prečo, ruším rezerváciu a tovar posúvam na ďalší predaj.
Ak sa rozhodnete, že vec nechcete,je to v poriadku a normálne, len mi o tom prosím dajte vedieť!! Ocením Vašu úprimnosť.
Tovar zasielam prostredníctvom Slovenskej pošty, a to po nabehnutí peniažkov na číslo účtu, ktoré posielam do mailu. Do poznámky prosím uveďte Vaše meno. Poštovné hradí kupujúca, nakoľko ho platíte pošte a nie mne a účtujem ho podľa taríf pošty. Pri kúpe 5 inzerovaných vecí poštovné hradím ja.
Na dobierku bez kladných odporúčaní neposielam!!! Ďakujem za pochopenie.

Prajem Vám správny odhad a šťastnú ruku pri výbere vecí
Dada
Zobraz celé podmienky
Rifľové šatky, mini mode,80
Rifľové šatky, mini mode,80
Rifľové šatky, mini mode,80