Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Sukničky, šatičky
Použitý tovar

Dievčenské šaty Wanex

Dĺžka : 49cm

Šírka : 28cm guma v páse

Dĺžka rukávu :30cm

TOP stav nové
Aktualizovaný včera
26 zobrazení od 18. sep 2019
3,60 €
Oznam od predajcu: PRECITAT PODMIENKY JE TAM NAPISANE VYSVETLENIE! komu neprišla zasielka od Nás nech sa mi ozve na 0910626456 alebo na bar
barbora271    Malacky
Poprosím každého komu balík neprišiel aby sa mi ozval, máme oficialný eshop aj obchod kde predáme secohande veci pre deti, mali sme zamestnanca ktorý si predával o tom aby sme vedeli a veci vymazavali automaticky zo stránky, načo sme doplatili a doplatili aj iný ľudia, preto Vás pekne žiadam napíšte mi mail,alebo 0910626456 ma stačí prezvoniť, každému vrátime peniažky za tovar ktorý nedorazil,alebo ponúkneme iný tovar. Dala som mu dôveru lebo som bola s malou doma chorá skoro mesiac a teraz zisťujeme veľa zlých veci od lúdi balíky ktoré mali byť odoslané ani vôbec neboli odoslané. Preto Vás pekne žiadam aby sme ma informovali a napísali, a zároveň sa ospravedlňujem za vzniknutú situáciu. Verím,že túto situáciu dám na poriadok s každým komu sme niečo dlžný za tovar ktorý nedorazil. Nepotrebujem si nechávať Vaše peniaze. Tak isto musím tvrdo makať. Ďakujem za pochopenie.


Ponúkame Vám značkový a kvalitný tovar zo zahraničia, predovšetkým oblečenie pre deti. Niektoré z tých veci sú už použité, čo ale neuberá na ich kvalite.

� Tovar ktorý ponukám mám skladom, odoslanie do 1-2 pracovných dni.


SLOVENSKÁ POŠTA DORUČENIE DO 2-3 PRACOVNÉ DNI.
Zasielam až po úhrade na môj účet.
Poštovné a balné je 1,80 € (do 0,5 kg) posielam doporučene 2. triedou.
Na požiadanie pošlem aj obyčajne - 1,10 eur (vždy na riziko zákazníka v prípade straty zásielky).

GLS KURIÉR - DORUČENIE DO 24 HODÍN.

Posielame aj na dobierku GLS spoločnostou.
Cena za poštovné je 2,8€ online bankovým prevodom.
Cena za poštovné na dobierku je 3,8€


PRI TOVARE NA OBJEDNÁVKU :

PLATOBNÉ PODMIENKY
Kupujúci po tom ako si tovar objedná obdrží údaje na platbu so všetkými náležitosťami potrebnými na to aby mohol uskutočniť platbu. Za tovar je možné platiť iba prevodom na účet alebo poštovým poukazom. Platba dobierkou je možná len pri tovare,ktorý je ihneď k odberu a len vtedy ak si zákazník vopred uhradí poštovné / nakoľko sa v poslednom čase kopia neprebraté dobierky/

DODANIE
Pri každom tovare máte uvedené či ho máme skladom, alebo ide o tovar na objednávku od externých dodávateľov. Ak sa jedná o tovar na objednávku máte pri tovare uvedenú aj približnú dobu dodania.
Pri tovare ktorý je skladom je doba dodania cca 2 dni od pripísania peňazí na účet.
Dodacia doba sa stále ráta na pracovné / nie na kalendárne / dni.
Doba dodania sa počíta od dňa prijatia platby na účet nie od dňa vytvorenia objednávky u nás v eshope.

Termín dodania nie je záväzný, keďže preprava je uskutočňovaná treťou stranou a sprostredkovateľ za ňu nezodpovedá. Objednávateľ (zákazník) berie na vedomie, že pri plnení záväzkov predávajúceho majú uvádzané termíny dodávok orientačný charakter a nie sú dôvodom na stornovanie objednávky, resp. negatívne hodnotenie predávajúcemu. Vo výnimočných prípadoch, keď sú sviatky a kalamitné počasie u výrobcov a dovozcov môže byť dodacia lehota dlhšia. Sprostredkovateľ neručí záujemcovi za oneskorenú dodávku tovaru zavinenú poštou, za prípadné nedodanie tovaru zapríčinené dodávateľom, za poškodenie zásielky zavinené poštovou službou (v takom prípade je nutné uplatňovať reklamáciu priamo na pošte). Za nedodaný tovar po uplynutí lehoty 30 dní vraciam platbu späť na zákazníkom určený účet.

Pri objednávaní tovaru prosím uviesť:
Meno
Adresu
Telefónne číslo


ZRUŠENIE OBJEDNÁVKY
Objednávku môže kupujúci zrušiť pokiaľ ešte neprebehla platba. Ak objednaný tovar neuhradí do 3 dní, objednávku ruším a tovar posúvam ďalej do predaja.

Predávajúci má právo zrušiť objednávku, z dôvodu vypredania zásob alebo nedostupnosti tovaru, zahraničný predajca nie je schopný dodať tovar Záujemcovi v lehote určenej týmito obchodnými podmienkami alebo v cene, ktorá je uvedená v internetovom obchode, pokiaľ sa s objednávateľom nedohodne na náhradnom plnení. O stornovaní objednávky bude záujemca informovaný písomne. V prípade, že záujemca už zaplatil za objednávku tovaru, celú kúpnu cenu, bude mu táto čiastka vrátená do 5 pracovných dní od zrušenia objednávky, bezhotovostným prevodom na ním určený účet.

Vrátenie tovaru ktorý je skladom!!!
Tovar ktorý je skladom môžete vrátiť bez udania dôvodu v zákonnej lehote 14 dní.
Pred odoslaním nás informujte o tom, že tovar vraciate späť. Balíček pošlite doporučene, 1 triedou bez dobierky. Balíček poslaný na dobierku bude automaticky zaslaný späť. Peniaze za tovar vraciame iba prostredníctvom prevodu cez účet a to 14 dní od prevzatia vráteného tovaru. Cenu prepravy pri vrátení tovaru si hradí kupujúci.
Vrátená Vám bude iba suma za tovar, poštovné sa nevracia.


Odoslaním objednávky potvrdzujete že ste si prečítali obchodné podmienky, ste s nimi oboznámení a akceptujete ich znenie
Budem rada ak mi po dokončení našej spolupráce zanecháte hodnotenie
Zobraz celé podmienky
Dievčenské šaty wanex, 86
Dievčenské šaty wanex, 86