Použitý tovar
Ulož - uložené 1×

Točivá suknička

Točivá suknička zo 100%, veľkosť 92 - 104, ponosíte aj dva, tri roky :)
Aktualizovaný pred 2 dňami
7 zobrazení od 5. júl 2020
19,99 €
flamisatyodmamy    Luhyňa (okres Trebišov)
Vítame Vás v našom obchodíku.
FlAmi je nová Slovenská odevná značka rodinného charakteru zameriavajúca sa predovšetkým na dievčenskú a dámsku módu.

Keďže som sa dlhé roky venovala a venujem tvorbe tanečných kostýmov, veľa prvkov prenášam aj do modelov z našich kolekcií, čo našu značku odlišuje od konkurenčných. Všetky nami ponúkané produkty sú šité výlučne na východnom Slovensku v malých krajčírskych dielničkách.
Naše heslo je ponúkať kvalitu , nie predávať kvantitu. Pri niektorých našich modeloch, stanovujeme určitý počet kusov, ktoré z nich ušijeme a preto si môžete byť isté, že v šatách ktoré Vám ušijeme, neuvidíte ďalších 100 ani 300 dievčat na Slovensku ani nikde na svete.
Ja sama som mamou dvoch úžasných dcér, ktoré sú mojou inšpiráciou a zároveň ich mená nesie naša značka. Vyberám pre ne a zároveň pre vaše dievčatká len tie najpríjemnejšie materiály. Snažím sa každý kúsok vytvoriť tak, aby sa im nielen páčil, ale aj sa v ňom cítili pohodlne a vyzerali originálne a zaujímavo. Ponúkané modely nemáme skladom, ušijeme Vám ich max do 10 dní od potvrdenia objednávky. Väčšinou je to ale oveľa skôr.

Verím že Vás niektorý z modelov zaujme a vyberiete si z ponuky našich kolekcií.
Ak si prajete nakupovať tu na Modrom koníku, je nutné uhradiť platbu vopred na IBAN : SK91 8360 5207 0042 0682 4222 do poznámky uveďte názov tovaru a vaše meno.
Ak by ste chceli nakupovať na dobierku navštívte náš e-shop www.flami.sk

Prajeme Vám príjemný nákup. FlAmi
Zobraz celé podmienky
Točivá suknička, 92
Točivá suknička, 92