Používame cookies. Viac informácií tu. OK
Inzeráty > Oblečenie detské > Sukničky, šatičky
Použitý tovar

Letné šaty Baby Blue 80

veľmi dobrý stav, skôr už len na doma, majú fliačiky(pri prvom vrchnom gombíku a naboku pod posledným gombíkom) a žmolky, no pohodlné a praktické, super na horúce letné dni, 100%bavlna, predné vačky so sťahovaním pomocou šnúrok, poštovné buď obyčajne za 0,95€ alebo doporučene za 1,70€, vyberte si ešte niečo iné z môjho bazárika a ušetríte na poštovnom.
Aktualizovaný pred 16 hodinami
99 zobrazení od 18. feb 2018
0,50 €
Oznam od predajcu: ****DNES KARNEVALOVÉ KOSTÝMY+DOPLNKY NA KARNEVAL NAD 4€ POŠTOVNÉ ZDARMA ****
noemka    Bratislava - Karlova Ves
Vítam Vás vo svojom bazáriku a ďakujem za váš záujem.
V prvom rade TOVAR NEVYMIEŇAM, LEN PREDÁVAM !!
Vecičky NA DOBIERKU posielam len ak máte dobré hodnotenia vo svojom profile.
Taktiež sa snažím dávať také ceny, aby boli pre vás výhodné, preto akékoľvek vyjednávanie neberiem do úvahy, sem-tam urobím aj výnimku, keď kupujete viac kusov tovaru, ale aj podľa toho či sa mi to vôbec oplatí, tak ďakujem, že rešpektujete ceny !
Som zamestnaná, čiže poprosím vás o trpezlivosť pokiaľ vám neodpovedám hneď na váš email, nakoľko som v práci veľmi zaneprázdnená a nedá sa mi na váš email hneď reagovať, na každý email odpoviem hneď ako to bude možné.
Vecičky posielam 1 až 2x do týždňa, alebo podľa toho ako časovo stíham, som pracovne dosť vyťažená tak nestíham posielať balíčky každý deň, o poslaní balíčka zakaždým informujem emailom. Posielam ako list doporučenou zásielkou alebo pri väčšom množstve ako balík.

Vami rezervovanú vecičku rezervujem maximálne 24 hodín pokiaľ sa nedohodneme inak. Pýtanie mier, alebo akékoľvek informácie ohľadom vecičky nepovažujem za rezerváciu, preto vám odporúčam v prípade vážneho záujmu vecičku hneď rezervovať, aby sa predišlo zbytočnému nedorozumeniu. Pokiaľ sa mi do 12 hodín neozvete, prosím rešpektujte moje rozhodnutie, že vecičku posuniem prípadnej ďalšej záujemkyni. Pokiaľ máte skutočne o danú vec záujem, tak vám bude záležať na tom, aby sa daná vecička neposunula ďalej a prevediete peniažky na môj účet včas a hneď ma na to aj upozorníte, prípadne v rámci možností pošlete potvrdenku o úhrade, tým pádom vám môžem poslať tovar aj skôr ako sa mi pripíšu peniažky na môj účet. Všetko je v rámci dohody.
CENY PRI INZERÁTOCH SÚ BEZ POŠTOVNÉHO !!
K vecičke vždy napíšem, keď je na nej nejaká chyba, takže v prípade vášho priehľadnutia reklamáciu neuznávam a tak isto tovar neberiem späť, vo vlastnom záujme si dajte radšej danú vec premerať.
Som rada, že ste si prečítali moje podmienky predaja až do konca :-)
Teším sa na spoločné obchodíky. Miriam
Zobraz celé podmienky
Letné šaty baby blue 80, 80
Letné šaty baby blue 80, 80
Letné šaty baby blue 80, 80
Letné šaty baby blue 80, 80