Použitý tovar
Ulož - uložené 2×

Nadýchané šatky

Nádherné šatky v top stave. Oblečené 2* (na prijímaní a na svadbe). Mala ich oblečené v 3 rokoch. Pridám rozmery - dĺžka je cca 58cm, pod pazuchami 28*2. Opasok napevno,vzadu na veľkú mašľu. Na chrbte zips. Nie sú elastické. PC 24€. Ponúkame za 15€ bez poštovného.
Ak by bol vážny záujem, mám aj vo veľkosti 134/140. Zatiaľ ich nechávam mladšej. Cena za obe by bola už aj s poštovným 30€.
Aktualizovaný pred 1 týždňom
76 zobrazení od 3. okt 2019
15 €
Oznam od predajcu: Rozpredávam svoj šatník. Vecičky do 2€ neposielam, preferujem osobný odber. Cesta na poštu ma vyjde viac. Ďakujem
vajonka    Slovinky (okres Spišská Nová Ves)
DOHODA NA CENE MOŽNÁ, okrem NOVÉHO tovaru....Na DOBIERKU NEPOSIELAM.Nakuknite do môjho bazára, je tam kopec vecičiek, určite si každá niečo nájde....a môžte si aj kombinovať balíčky a na cene sa potom dohodneme...Keď udám s poštou, tak myslím na obyčajne 2.tr. Ak chcete inak, stačí napísať. Vecičky sú nosené jednou, PRÍPADNE mojimi oboma dievčatami. Na nedostatky tovaru upozorním v inzeráte. Upozorňujem mamičky, že niekde môžu byť odstrihnuté štítky, alebo označené iniciály ....príjemné nakupovanie....Ospravedlňujem sa, ale z časových dôvodov nie všetko pomeriam, keďže vecičky mám uskladnené vo vakuovych vreciach. A DÔLEŽITÁ INFO: na poštu chodím len 1 x za týždeň, nemám poštu cez cestu, chodím do práce,a sem-tam aj mi dieťa zachorie,tak poprosím o TRPEZLIVOSŤ.
I B A N: SK5209000000000521373873
Zobraz celé podmienky
Nadýchané šatky, 104