Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Pekné tričulko

V super stave, úplne ako nové, veľmi príjemný materiál, super kvalita
veľ. 12-18 mes. d-33 cm, d-26 až 33x2 cm
ž1-1
Aktualizovaný pred 6 dňami
68 zobrazení od 23. jan 2018
2,99 €
Pošli správu predajcovialebo zavolaj na +421905303756
mirina20    Tlmače (okr. Levice)
NEVYMIEŇAM!!! veci iba predávam, peniažky použijem na veci, ktoré naozaj potrebujeme, kľudne sa mi ozvite, ak sa vám niečo z vašej ponuky predá, pre vás to bude takmer rovnaké...na odkazy ohľadne výmeny už nereagujem...

Ak sa rozhodnete pre niečo z môjho bazárika, pošlite mi prosím peniažky na účet - jeho číslo Vám zašlem mailom - a hneď ako budem mať peniažky na účte, tovar posielam. NEmám záujem o VÝMENU!!!!!!

Inzeráty sú aktuálne do zmazania, v prípade, že je viac záujemkýň, uprednostňujem tú, ktorá sa skôr rozhodne, teda mi napíše, že má záujem, poprosí si podklady k platbe, vypýta si číslo účtu a pod.

Vždy robím čo môžem, aby som balíčky doručila čo najskôr - na poštu chodím skoro každý deň. V prípade, že Vám balíček nedorazí, kontaktujte ma čo najskôr, po 2 týždňoch neozvania sa, považujem balíček za doručený.

Tovar pošlem aj obyčajne, ale za stratu nenesiem zodpovednosť, nakoľko nemám doklad o posielaní a nemám to ako dať na reklamáciu, takže si zvážte, či si radšej nepriplatíte - doporučene.

Ak máte akékoľvek otázky, nech sa páči - opýtajte sa :)
Prajem Vám príjemné nakupovanie.
Mirka
Zobraz celé podmienky
Pekné tričulko, matalan,86
Pekné tričulko, matalan,86
Pekné tričulko, matalan,86
Pekné tričulko, matalan,86