Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Trička pre chlapca

Predam trička v peknom stave, bez poškodení. Cars je značka C&A, to druhé neviem, odstrihla som štítok. Cena za obidve 4€, veľkosť 110/116
Aktualizovaný pred 3 dňami
5 zobrazení od 5. okt 2019
4 €
michaelasofia    Pezinok
Ďakujem že ste nahliadli do mojej ponuky. Vecičky sú po jednom dieťati, ak to neplatí píšem do popisu. Vecičky na požiadanie odmerám, zodpoviem dotazy. Ak sú veci poškodené snažím sa to nafotiť a popísať, pravdaže to zohľadnujem v cene. Posielam poštou po zapletení eur na môj účet SLSP, iban SK4609000000005125306903. K cenám treba pripočítať poštovné. Ak máte záujem o osobný odber nieje problém, som z Pezinka ale dá sa dohodnúť aj na stretnutí v BA. NEMAM ZÁUJEM O VÝMENU! Pri kúpe viacerých vecí sa dá dohodnúť na cene.
NA POŠTU sa dostanem V SOBOTU, ak treba poslať niečo rýchlo (napr. kvôli akcii) prosím napíšte mi to. Prosím nepíšte mi ak má niečo stanovenú cenu, že to vezmete za polovicu už aj s poštovým, najlepšie doporučene. Nejakú zľavu pri drahších veciach alebo množstve viem dať ale v niektorých prípadoch je to až drzé. Ak by som chcela danú vec darovať tak to napíšem. Ďakujem za pochopenie.
Zobraz celé podmienky
Trička pre chlapca, c&a,110
Trička pre chlapca, c&a,110
Trička pre chlapca, c&a,110