Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tričko

Krásne žlté tričko, sýte farby, nešlo to dobre odfotiť, veľkosť 110-116, cena bez pošty
Aktualizovaný pred 4 dňami
20 zobrazení od 23. feb 2021
1,50 €
Oznam od predajcu: mám veľmi málo času, preto tu niekedy zopár dní nie som, prosím teda o trpezlivosť, ďakujem za pochopenie
petruska40    Detva
Dobrý deň, vďaka, že ste zablúdili aj ku mne. Pokiaľ nebude priamo uvedené v inzeráte inak, tak platí, že uvedené ceny na vecičky sú bez poštovného a hlavne, že posielam len po uhradení na účet, nakoľko som sa a nie raz obabrala. Čo sa týka predaja tak pri niektorých veciach sa vieme dohodnúť, pozrite aj ostatné inzeráty, môžete ušetriť na poštovnom. Vec posielam od 2 EUR + pošta , ďakujem za pochopenie ale posielať 1 Eurové balíčky je pre mňa v tejto pandemickej situácii strata času. Taktiež obaly nie sú zdarma. Ak je uvedené, že darujem tak jeden inzerát k jednému nákupu. Ďakujem Vám krásne za pozornosť a želám príjemné nakupovanie.
Maminky pochopím ešte, ak sa zaujímate o inzerát a potom sa neozvete, stane sa / síce príliš často/ ale neva, nepochopím však maminky, ktoré si pýtajú podklad k platbe a potom sa neozvú, to je proti môjmu gustu a veľmi nefér, pravdepodobne začnem písať negatívne hodnotenia takýmto žienkam.
Zobraz celé podmienky
Tričko, nike,110
Tričko, nike,110
Tričko, nike,110
Tričko, nike,110