Používame cookies. Viac informácií tu. OK
Použitý tovar

Tričko

Tričko sme mali oblečené párkrát. Je ako nové, bez fliačikov, bez dieročiek. Obliekali sme ho príležitostne, tričiek sme mali veľa.
Dĺžka 46cm
dĺžka spod pazušky 28cm
rukáv od krku 46 cm
rukáv spod pazušky 31cm
šírka 35cm
Aktualizovaný pred 1 týždňom
7 zobrazení od 9. sep 2019
4,50 €
katusikjen    Krompachy (okr. Spišská Nová Ves)
Milé maminky, ďakujem že ste nazreli do môjho bazárika. Veci na požiadanie premeriam, či dofotím ak treba, na všetky otázky rada odpoviem, o výmenu nemám záujem. Poštovné podľa cenníka pošty. Veci posielam po pripísaní peňazí na účet. Veci pozastavujem až keď dostanem informáciu, že korunky boli poslané. Na dobierku po veľmi zlých skúsenostiach NEPOSIELAM.
Vecičky ktoré predávam sú po mojich deťoch a dajú sa ešte použiť. Nepredávam veci ktoré sú deravé, fľakaté, či inak poškodené. Ak sa vyskytne fliačik či dierka a uznám že sa vec dá nosiť, nafotím ale upozorním na to.
Čo sa týka topánočiek, vedzte že moje deti chodia do školy aj zo školy autom, takže ich nederieme a vždy mám pre deti viac párov na striedanie.
Predávam už aj svoje veci, nakoľko som po zdravotných problémoch začala priberať, takže musím meniť celý šatník.
Nepotrebujem na veciach zarábať, potrebujem sa ich zbaviť, nakoľko ich nemám kde skladovať. Každú vec kontrolujem pred fotením a aj pri posielaní. Ak by sa aj predsa stalo že niečo prehliadnem, chybu si priznám a korunky vrátim späť.

Príjemné nakupovanie.

U mňa STOP: janolaura8065 !!!
Zobraz celé podmienky
Tričko, h&m,116
Tričko, h&m,116
Tričko, h&m,116
Tričko, h&m,116
Tričko, h&m,116