Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Vlastná výroba

Malovany set pre otca a syna

Rucne malovany set panskeho (kludne aj damskeho) trička a detskeho bodycka. Velkost na zelanie. Text, farba, iny motiv, iny obrazok na želanie a na želaný termin. Hlasit min. týždeň vopred. Cena bodycka, tricka z Kik a postovneho doporučene /v prípade malby textu samotneho....kľudne si zadajte svoju vlastnu predstavu a dohodneme sa na cene...rovnako je mozne zabezpecit si vlastný textil/
Aktualizovaný pred 2 dňami
496 zobrazení od 24. mar 2017
22 €
mija22    Pezinok
Ďakujem, že ste zavítali do môjho bazára, kde ponúkam prevažne moju handmade tvorbu a oblečenie po mojich detoch.
1) Oblečenie nevymienam,
2) Na dobierku žiaľ neposielam, iba po predchadzujucej uhrade na učet (pripadne na dobierku po zalohe na poštovne naklady) Som seriozna, takze obavu z neposlania balička mať nikto nemusi, vsetko ide doporučene, obyčajnú listovú zásielku v pripade malovanych bodyciek neposielam, preto prosim toto rešpektujte, tých 70 centov za to riziko naozaj nestojí. V pripade nosenych veci obyčajná zasielka iba na vlastné riziko. Nerada by som, aby vecičky pre vás skončili v nesprávnych chamtivých a nečestných rukách. Poštovné je podľa taríf SP.
3) Chcem este zdoraznit, ze vecičky zničene neponukam, zabalim ich radsej do Humany, kde najdu este vyuzitie....
Nizke ceny preto nie su dovodom zničenych vecí. Chcem tym pomoct maminkam lacnejsie nakupit pre svoje detičky a za obdrzane peniazky nakupujem potom pre mojich.
4.) Tovar naspäť neberiem.
5.) Vsetok tovar je AKTUALNY az do zmazania
Prijemne nakupovanie
Janka
Zobraz celé podmienky
Malovany set pre otca a syna, 56 - 122
Malovany set pre otca a syna, 56 - 122