Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tričko

nosené, bez dier, má malé žmolky
Aktualizovaný pred 2 hodinami
21 zobrazení od 16. máj 2016
1 €0,50 €
VÝPREDAJ! Pri väčšom odbere možná zľava z ceny.

Ahojte maminky, kupujúce. Ďakujem za rešpektovanie mojich podmienok. Platbu môžete zrealizovať bankovým prevodom na môj účet. Ak za tovar platíte tak, že priamo vkladáte na môj účet, pripočítajte si prosím k sume ešte 1€ naviac, čo je manipulačný poplatok banky za priame vklady, ktoré mi potom banka účtuje.
Po zlých skúsenostiach tovar nerezervujem, nebudem čakať na "určite zaplatím" a potom sa kupujúce neozvú. Na platbu čakám 2 dní, ak nepríde tovar posúvam ďalej.
Nemám záujem o výmenu, ceny sú bez poštovného. Poštovné platíte pošte, nie mne, tak prosím nezjednávajte. Pri kúpe väčšieho množstva oblečenia sa vieme dohodnúť. Tovar predávam, nevymieňam, máme toho veľa, veci po mne sú už malé, po mojich deťoch sú niektoré úplne nové, nenosené aj nosené, viac v popise. Tovar Vám premeriam, kľudne sa pýtajte, chybičky na oblečení sú zohľadnené v cene, tovar zasielam po pripísaní peňazí na účet v ten deň, alebo hneď na druhý deň. Poštovné podľa taríf Slovenskej pošty, obyčajné poštovné je na vaše riziko!! Na dobierku neposielam. Ďakujem. Číslo účtu : SK7802000000001702149402 , je to VUB 0200
Zobraz celé podmienky
Tričko, f&f,98