Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Trička 3 kusy

3 kusy- 2x dl.rukav,1x kr.rukav
Na doma, na donosenie, nájdu sa svelé fľiačiky, potlač na Kitty nie je už pekná..
Cena spolu za všetky 1,30€+pošta alebo priložím k objednávke nad 10€ zdarma
Aktualizovaný pred 3 dňami
14 zobrazení od 18. sep 2019
1,50 €1,30 €
Oznam od predajcu: Balíky posielam 1x v týždni v stredu.Ak mi platba za balík nepríde do stredy do 12:00,posielam o týždeň v stredu.
jojka18    Sedlice (okres Prešov)
💁📢 Vitajte 🙂
Prosím prečítajte si PODMIENKY predaja!
Prajem Vám príjemné nakupovanie, prezeranie ☺👀
Oznam 1: Detské veci predávam do konca roka 2021, následne zvyšné vecičky posúvam bábätku, ktoré sa narodí do rodiny.
Oznam 2: Oblečenie/obuv - dámske a pánske tiež pomaly ale isto max.do dec.2022 tu budem inzerovať veci a potom posúvam osobám do svojej rodiny, priateľom.

VECI NA PREDAJ V MOJOM BAZÁRIKU :
Veci, ktoré predávam sú nosené, používané..postupne ako dcérka rastie, pridávam na bazárik na predaj vecičky, ktoré už nepotrebuje..Predávam aj veci a oblečenie moje a manželove.👚👗👜👡
Ponúkam oblečenie nosené - niektoré viac, niektoré menej, niektoré na donosenie, aj v top stave, ktoré sme nestihli vynosiť.
Oblečenie skladujem v mechoch, všetko bolo pred odložením opraté, vopred sa ospravedlňujem ak niektoré vecičky sú pokrčené, predpokladám však, že každá z vás, keď tu nakupuje si vecičky potom doma operie, ožehlí ( ja tak isto nakupujem občas aj veci z MK, vždy si pred používaním operiem) nakoľko ich nemám kde skladovať tak sú pekne zabalené v mechoch, doma v skriniach 🏡 . Inzerát je aktuálny pokiaľ nie je pozastavený, zmazaný. Ak je v danom inzeráte, kde je viac vecí napísané predám všetko spolu t.j. predám len všetko spolu, nežiadajte ma len o konkrétnu 1 vec z toho inzerátu. Ak by som to chcela predať zvlášť, tak by som to mala napísané predám aj zvlášť.
Tovar posielam až keď mi prídu od Vás peniažky 💶 na účet, nikdy nie skôr. Na platbu čakám max. 3 dni, inak inzerát znova dávam aktívny a posuniem ďalšiemu záujemcovi. Na DOBIERKU neposielam. Obyčajné poštovné na vlastné riziko, za stratu balíka ja nezodpovedám, poštovné je podľa tarif SP, ja posielam väčšinou obyčajne ( zatiaľ sa mi nestalo aby balík niekomu neprišiel) alebo doporučene alebo ako balík na poštu ✉ 📩. Na poštu aktuálne chodím 1x do týždňa alebo 1x za 2 týždne, väčšinou v stredu ak mi platba príde do stredy rána.. ak neskôr tak potom posielam až o týždeň v stredu. Poprosím Vás o trpezlivosť pre odoslanie balíka, ak mi napr. ochorie dcéra alebo mám iný vážny dôvod kedy sa nemôžem dostať na poštu, vždy Vás informujem ak sa niečo nečakané udeje. Ďakujem za pochopenie!
Na cenách sa viem ešte rozumne dohodnúť, hlavne pri väčšom odbere, (neplatí na veci, ktoré su zľavnené, pri niektorých prípadoch viem ísť ešte pod cenu) potrebujem uvoľniť miesto v skriniach. Veci balím a posielam do toho čo mám po ruke (napr. použité plast.obálky, tašky, papier a podobne), balné si neúčtujem.
Som ochotná rezervovať veci 2 dni, inak posúvam ďalšiemu záujemcovi..Ak prejavíte o danú vec záujem a neozvete sa do 48 hodin(2dní)⏳⏰ či ju kúpite alebo nie, tak isto posúvam ďalšiemu záujemcovi....NEVYMIEŇAM..komunikujem prostredníctvom správ len tu na MK, nepíšte mi vaše mailové adresy, odpíšem len do správ na MK k inzerátu o ktorý ste prejavili záujem. Poprosím o slušnosť a milú komunikáciu a bude spokojnosť na oboch stranách. Poprosím info o doručení balíčka 📬, ak sa neozvete do 4 prac.dní od odoslania mažem inzerát- považujem to za doručený balík..
⚠️VECI SPÄŤ NEBERIEM ⚠️ Preto sa pýtajte, pýtajte a pýtajte všetko čo Vás zaujíma, rada odpoviem, premeriam, pofotím bližšie a viac fotiek, detaily atď..takže radšej sa 100x opýtať ako potom mi písať zlé hodnotenia, pripomínam je to bazár, nie vždy sa mi podarí danú vec dokonale a perfektne pofotiť. Pozrite si všetky foto v inzeráte, otvorte a priblížte si ak si niečím nie ste istý. Občas pošlem nejaký darček, buď nejaké veci/topánky na donosenie, opravenie a možno vyhodenie (záleží od náročnosti mamičky..možno to niektoré poteší a využijú to a možno nepoteší a vyhodia..100 ľudí = 100 chutí 😉) Veci ktoré darujem k objednávke ( na požiadanie) - t.j. jeden celý nákup = jedna vec/veci v jednom inzeráte na darovanie. Keď je napísaná v inzeráte k darovanej veci aj cena minimálneho nákupu, t.j. čistý nákup bez poštovného. (Napr. darujem k nákupu nad 5€ - znamená nákup v ktorom ešte nie je započítané poštovné)
Niektoré veci pri nákupe nad 5 € viem po dohode, keď mám cestu do Prešova, Košíc alebo Kysaku doniesť. Stačí len napísať a dohodnúť sa 😉 posielam len v ramci SR.
Ďakujem za pochopenie a prečítanie si mojich podmienok.

Vždy sa poteším aj milému hodnoteniu, ja tak isto pri vzájomnej spokojnosti poteším hodnotením Vás ☺Pekný deň/večer ❤😉🍀👨‍👩‍👧
Zobraz celé podmienky
Trička 3 kusy, dopodopo,86