Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Tričko /tunika s vysivanymi kvetmi

Kupované nové, nosené len dcérkou, v top stave bez poškodení. Krásna k rifliam i leginam. Zapínanie vzadu pri krku. Dá sa nosiť dlhšie ako píše rozmer. Krásne ukáže oblečená. V albume mám aj vestu z rovnakého setu, ale vo väčšej veľkosti.
Aktualizovaný pred 4 týždňami
26 zobrazení od 4. okt 2019
5,50 €
matulik20    Martin
Dobrý deň, ďakujem, že ste nahliadli do môjho albumčeka. V ponuke mám veci nosené mojimi dcérkami na striedačku s mnohými inými vecami .Stav veci uvádzam pravdivo v popise , na chyby upozorním. Ponúkam neznosené veci , také už na predaj neponúkam .
Milé nakupujúce vecičky po zlých skúsenostiach už posúvam , kto prvý zaplatí - prvý berie :-)Uprednostňujem zaujemkyne, ktoré nezjednavaju cenu,dakujem :-)

K cene , ak to nie je uvedené , účtujem poštovné podľa platného cenníka Slovenskej pošty , obycajne posielam na vyziadanie a na vlastnú zodpovednosť kupujúcej. O výmenu vecí nemám záujem !! Na dobierku neposielam , len ak mam už s kupujúcou nejakú skúsenosť , prípadne má veľa pozitívnych hodnotení. Ďakujem , že čítate a rešpektujete moje podmienky predaja .
MOje IBAN : SK69 0900 0000 0003 5172 5417
Zobraz celé podmienky
Tričko /tunika s vysivanymi kvetmi, next,92
Tričko /tunika s vysivanymi kvetmi, next,92
Tričko /tunika s vysivanymi kvetmi, next,92