Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Tielko dolan 164 pre nenáročnú

nosené tielko
dobrý stav, bez fľakov a poškodení, len už nie je snehobiele
celková dlžka od ramienka je 50cm
širka pod pazuchami 2*33cm
Aktualizovaný pred 3 dňami
33 zobrazení od 31. okt 2018
0,50 €0,01 €
Oznam od predajcu: Pri nákupe oblečenia a topánok nad 10,- EUR uhradím poštovné.
silviami    Zohor (okr. Malacky)
Ahojte, Ďakujem, že ste nakukli do môjho bazárika. Veci predávam po svojej dcére a synovi, niečo je nové, niečo kupované na bazáre, stav sa snažím pravdivo opísať a odfotiť.

Prepáčte, ak neodpovedám hneď. Nie som denne na nete, niekedy nenakuknem aj 2-3 dni, ale snažím sa čo najskôr odpovedať.
Veci zoberiem naspäť ak sa Vám nepáčia ak uhradíte poštovné.

Ponúkam aj možnosť osobného odberu. Môžme sa dohodnúť, že si prídete veci vybrať ku mne domov a tak ušetríte poštovné. Znovu som začala pracovať, tak je možný odber aj osobne na Štúrovej ulici v Bratislave.

Balíček posielam po pripísaní platby na účet. Posielam čo najskôr, avšak nie vždy sa dostanem hneď na poštu. Takže Vás poprosím o strpenie. Napr. ak peniaze nabehnú v pondelok, v utorok obyčajne poštu nestihnem, lebo je krátky deň, balík pošlem v stredu.

V cene nie je zahrnuté poštovné a balné. K cenám sa pripočíta poštovné podľa taríf Slovenskej pošty. Cenník Slovenskej pošty: http://www.posta.sk/sluzby/listova-zasielka. Tak isto k cene počítam 0,1€ balné, nakoľko väčšinu vecí posielam v plastovej alebo v papierovej obálke, veľa prelepujem priesvitnou páskou, na väčšie balíky kupujem papier a špagát a to všetko niečo stojí. Ďakujem za pochopenie.

Pokiaľ si z oblečenia a topánok vyskladáte balík za 10,- EUR uhradím poštovné.

Viem veci povymieňať za figurky z kinder vajec (len originálne, 0,3€/kus) alebo za lego len originál, ucelené serie aj s návodom a škatuľou (50% cena z predajnej ceny), za diely z autodráhy Carrera a za servítky (0,10€/kus) alebo použité známky (môžu byť aj nalepené, skart, 0,02€/kus).

Tiež ma poteší, ak mi dáte vedieť, že vec Vám bola doručená, prípadne mi napíšete aj hodnotenie, ja ho tiež pridávam.
Prajem príjemné nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
Tielko dolan 164 pre nenáročnú, 164
Tielko dolan 164 pre nenáročnú, 164
Tielko dolan 164 pre nenáročnú, 164