Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Dievčenské letné tielka mentolové

Ponúkam na predaj dievčenské letné tielka mentolovej farby, veľkosť 110. Sú nosené, bez fľakov a žmolkov. Dĺžka trička so srdiečkami je 41 cm a dĺžka druhého trička s nápismi je 40 cm.
Možný osobný odber v BA. V prípade záujmu pošlem aj poštou, ale platbu požadujem vopred na účet. Na dobierku neposielam.
Aktualizovaný pred 3 dňami
71 zobrazení od 4. nov 2018
3 €
zga    Bratislava - Petržalka
V bazáre ponúkam veci vo výbornom stave. Pokiaľ je niečo z mojej ponuky poškodené užívaním, ale nebráni to ešte ďalšiemu použitiu, vždy na nedostatok upozorním priamo v inzeráte a prípadnú vadu nafotím. Tovar fotím sama a detailne, v prípade záujmu doplním ďalšie fotky. Pri oblečení fotím aj visačky s veľkostnými údajmi, aby som sa vyhla zbytočnému premeriavaniu oblečenia. Pokiaľ chýba visačka, pri oblečení sú uvedené rozmery.
Ak sa Vám moje veci páčia a mali by ste záujem o osobný odber viacerých kúskov, kľudne si môžeme dohodnúť osobné stretnutie, aby ste si mohli veci obzrieť. Pri serióznom záujme a rýchlom jednaní sa vieme dohodnúť na cene.
Ceny zodpovedajú stavu ponúkaného tovaru, odporúčam porovnávať ich s novým tovarom, keby sa niekomu zdali vysoké. Ponúkam väčšinou zánovný tovar, ktorý sme nedostatočne využili.
Uprednostňujem osobný odber, oblečenie a obuv pošlem aj poštou, požadujem však platbu za tovar a poštovné vopred na účet. Poštovné sa platí podľa cenníka Slovenskej pošty, nechávam na kupujúceho, či si praje tovar poslať 1. alebo 2. triedou. Na dobierku neposielam. Nadrozmerný tovar (kočík, bicykel, autosedačka ...) predávam výhradne za platbu v hotovosti po obhliadke a osobnom prevzatí tovaru kupujúcim.
Zobraz celé podmienky
Dievčenské letné tielka mentolové, f&f,110
Dievčenské letné tielka mentolové, f&f,110