Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 5×

Polo tricko original RL 8-9 r.

Bez fliackov ci poskodeni
Aktualizovaný pred 2 dňami
20 zobrazení od 20. okt 2020
8 €
dundy27    Šaľa
Milé kupujúce,
vecičky ponúkané tu v bazáriku i na www.modrastrecha.sk sa snažím popísať a pofotiť čo najdetailnejšie, aby ste si vedeli spraviť čo najreálnejšiu predstavu o ponúkanej veci, bolo by preto fajn, aby ste si ich pri prejavenom záujme aj rozklikli a riadne prezreli, vyhneme sa tak nedorozumeniu.
Pokiaľ máte otázky, rada odpoviem, premeriam, upresním... Tovar späť neberiem, musí ísť o extra prípad po predchádzajúcej dohode. Uprednostním platbu vopred na účet, vo výnimočných prípadoch posielam registrovaným s kladným hodnotením aj na dobierku. Na platbu čakám 48 hodín po odoslani udajov k platbe, pokiaľ sa nedohodneme inak.

Poštovné NIE JE zahrnuté v cenách uvedených v albume. posielam Slovenskou poštou alebo cez Zásielkovňu.

V prípade záujmu o viac vecí sa môžeme v istých prípadoch dohodnúť na zľave, úhrade poštovného mnou, alebo darčeku. Pokiaľ sa Vám zdá cena privysoká, pokúsim sa zvážiť Váš návrh pri jej prípadnej úprave, ak je tam ešte na to priestor.

Pokiaľ si kupujúca neprevezme zásielku a táto sa mi po uplynutí úložnej doby vráti, kupujúca prichádza automaticky o 2x sumu poštovného a 20% z ceny zakúpeného tovaru.

Na POŠTU chodievam v obdobi vyplácania dávok iba 1x týždenne, vačšinou vo štvrtok. Inak sa snažím o čo najrýchlejšie odoslanie v rámci mojich možností.

Príjemné nakupovanie...
Zobraz celé podmienky
Polo tricko original rl 8-9 r., ralph lauren,134
Polo tricko original rl 8-9 r., ralph lauren,134
Polo tricko original rl 8-9 r., ralph lauren,134
Polo tricko original rl 8-9 r., ralph lauren,134