Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Ralph Lauren tričko originál

Kupované za 50€ pre syna v Londýne v kamennej predajni Ralph Lauren, takže 100% originál, viď bloček. Nosené príležitostne, stále krásne. Foto je osvetlená, nie je také vyblednuté, stále pekná sýta fialová farba. Veľkosť 4/4T, syn nosil do 6 rokov.
Aktualizovaný pred 1 týždňom
24 zobrazení od 30. jan 2020
10 €
bambucakika    Svätý Jur (okres Pezinok)
Milé maminky. Všetky vecičky sú nosené, po mne, mojich a sestriných deťoch, pokiaľ nie je uvedené inak. Na dobierku neposielam, pokiaľ nemá maminka veľa dobrých hodnotení. Uvedené ceny sú bez poštovného. Je na Vás či si vyberiete obyčajné alebo doporučené poštovné, v prípade obyčajného samozrejme znášate riziko, že sa balíček môže stratiť. Zatiaľ sa mi to našťastie nestalo:)
Myslím, že uvedené ceny sú primerané, nakoľko predávam väčšinou značkové vecičky, ktoré kupujeme nové a tie stoja omnoho viac. Pri väčšom odbere sa môžeme dohodnúť na zľave, alebo poštovnom v cene.
Veci odosielam maximálne na ďalší pracovný deň po pripísaní peňazí na účet. Podacie lístky odkladám mesiac, ak sa dovtedy neozvete, pokladám balíček za doručený a lístky vyhadzujem.
Zobraz celé podmienky
Ralph lauren tričko originál, ralph lauren,110
Ralph lauren tričko originál, ralph lauren,110
Ralph lauren tričko originál, ralph lauren,110