Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

3ks letných tričiek 104-110-116

Dobrý nosený stav. Cena spolu.
Oranžové - KiKi kolo veľkosť 103, ale veľkostne sedí na 110/116 ako ďalšie dve.
Žlté - Palomino C&A. 116, bez fľakov bez dier, len farba už je troška vyblednuta.
Modré - výborný stav bez poškodenia. Nevidno značku na štítku už je spraná.
Aktualizovaný pred 4 dňami
39 zobrazení od 21. jan 2019
5,50 €2,50 €
Oznam od predajcu: odosielanie 1xtýzdeň🍀kúp viac =väčšia zľava🍀💰pozri zvýhodnené balíky mix oblečenia🍀mixuj balíček=dohoda
taniky    Prešov
Milé mamičky,
predávané veci sú väčšinou úplne nové alebo minimálne nosené, aj nosené, ale vo veľmi dobrom stave. Stav je popísaný podľa skutočnosti, čomu zodpovedá aj cena.
Keď máte záujem o nejakú vec bližšie, viem ju podrobnejšie nafotiť, avšak závisí od toho ako som s časom. Veci popisujem PRAVDIVO k skutočnému stavu, niekedy až nad mieru. Predávam veci, ktoré by som si aj ja kúpila. Ostatné darujem zdarma k objednávke. "Nepredávam veci za každú cenu, lebo rada dávam veciam druhú šancu - teda viem ich prakticky zrecyklovať." STUPNICA - 1- Top stav, 2 - výborný stav, 2,5 - veľmi dobrý stav, 3 - dobrý stav, 4 - zachovalý stav, 5 - darujem
Stále zákazníčky alebo pri kúpe viac vecí - zľava. Pri kúpe nad 10 eur +niečo zdarma (podľa objednávky a možností) - z ponuky v bazáre označené ako DARUJEM, potrebné kliknuť na danú vec alebo napísať.
Zostavte si balíček z môjho bazára a určite sa dohodneme. :-) Čím viac kúpite, tým viac sa na zľave dohodneme. Na inzeráty neodpovedám každý deň, väčšinou až koncom týždňa. Na poštu nechodím každý deň, ak chcete niečo poslať súrne, treba mi napísať.
Postupne budem pridávať aj ďalšie veci. Teda, ak máte záujem o niečo konkrétnejšie, napíšte mi veľkosť a ak sa vám to bude páčiť, môžete si to kúpiť v jednej objednávke, čím ušetríte na poštovnom. Na niektoré veci sa vieme dohodnúť na cene, niektoré sú pevné, treba sa pýtať.
Ďalšie podmienky predaja:
- uprednostňujem osobný odber (čo je aj lacnejšia a efektívnejšia forma), avšak vieme sa dohodnúť na zaslanie poštou v závislosti od predávanej veci
- poštovné podľa taríf Slovenskej pošty
- možný osobný odber pre blízke okolie, ak si pre tovar príde kupujúci, resp. sa vieme dohodnúť na dovoz pre PO, KE, resp. DK (ostatné mestá podľa prechádzanej trasy, napíšte a poviem vám)
- na dobierku neposielam
- pri kúpe viacerých kúskov oblečenia sa vieme dohodnúť aj na zľave
- tovar neberiem späť - veci sú popísané podľa skutočného stavu - radšej sa navyše pýtajte.
Zobraz celé podmienky
3ks letných tričiek 104-110-116, palomino,110