Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Zelené tričko

Nenosené bavlnené tričko.
Aktualizovaný pred 4 dňami
2 €
Oznam od predajcu: Pri kúpe vecí z min.3 inzerátov spolu v min. hodnote 15e poštovné zdarma.Tiež pri kúpe min.3ks zimných vecí dohoda istá.
silvik2015    Bratislava - Petržalka
Vitajte v mojom bazáriku.
Veci, ktoré predávam sú v dobrom stave, ak je na nich predsa len niečo, vždy na to upozorním. Veci predávam, nemám záujem o výmenu. Tovar späť neberiem! Kúpu si preto prosím dobre premyslite a pýtajte sa.
Tovar posielam po pripísaní platby na účet.
V tomto období nechodím na poštu denne. Najmä pri nižších sumách môžem čakať na ďalšiu objednávku (ak posielanie veľmi nesúri). O priebehu obchodíku vždy kupujúcu informujem. Poštovné účtujem podľa taríf Slovenskej pošty. https://cennik.posta.sk
Na dobierku neposielam.
Veci rada premeriam, či poskytnem bližšie informácie. Avšak stojí ma to nejaký čas. Preto Vás poprosím, dajte mi následne vedieť, či ešte máte záujem alebo nie.
Možný osobný odber v BA - Petržalka.
Veci predávam jednotlivo, či po pár kusoch alebo do veľkosti 86 aj ako väčšie výhodné balíky. Nezabudnite si pozrieť, ak by ste mali záujem o tieto veľkosti.
AKCIA na zimné veci - pri kúpe minimálne 3ks zimných vecí dohoda na cene istá. Zimné veci - bundy, otepľovačky, overaly, čiapky, šále, rukavice, zimné topánky, zateplené nohavice, teplé svetre či mikiny. Je jedno, či ide o detské alebo dospelácke veci.
Prajem príjemný nákup.
Zobraz celé podmienky
Zelené tričko, ergee,86
Zelené tričko, ergee,86
Zelené tričko, ergee,86