Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 1×

Hneda bavlne Polo kosela vo velmi dobrom stave

Pekne bavlnene tricko na tri gombicky, bez skvrn a dier. Nosene len prilezitostne. Velkost udavana vyrobcom 6 rokov. Celkova dlzka je 41 cm, sirka 34 cm.
Aktualizovaný pred 3 dňami
32 zobrazení od 14. máj 2018
1,50 €
kape    Bratislava - Nové Mesto
"Ak sa Vam dlhsie nehlasim, urcite som mimo dosahu internetoveho pripojenia, akonahle to bude mozne, hned Vam odpoviem."


Milé nakupujúce,

som veľmi rada, že ste zavítali do môjho bazárika.

O VYMENU ZAUJEM NEMAM, JE TOHO VELA CO DOMA MAME DALSIE VECI NEPOTREBUJEM AK POTREBUJEM TAK VTEDY HLADAM A KUPIM SI .

Stav predávaných vecí sa snažím maximálne popísať, ak nie je popis dostačujúci rada zodpoviem na Vaše otázky, premeriam čo je ešte potrebné.
Veci zasielam po pripísaní peňazí na účet. Na dobierku som ochotná poslať len záujemcom, ktorý majú viacero kladných hodnotení, záujemcom bez hodnotenia a neregistrovaným na dobierku po zlých skúsenostiach neposielam. Poštovné si účtujem podľa taríf SP,a.s. a výber poštovného ponechávam na kupujúceho, ktorý za vybraný spôsob doručenia preberá zodpovednosť (v prípade "obyčajného poštovného").

Záujemcom, ktorý prejavia vážny záujem, prípadne si tovar nechajú rezervovať a potom sa neozvú už viacej, píšem negatívne hodnotenie za neserióznosť, keďže sa to tu na koníkovi začalo takto "množiť" :-(

Prajem Vam prijemny den.
Zobraz celé podmienky
Hneda bavlne polo kosela vo velmi dobrom stave, 116
Hneda bavlne polo kosela vo velmi dobrom stave, 116
Hneda bavlne polo kosela vo velmi dobrom stave, 116
Hneda bavlne polo kosela vo velmi dobrom stave, 116