Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Tričko

kupovane v Lidl,,,malo nosene výborný stav ,,premeriam na etikete č122/128,,farba sýta žlta nie ako na fotke,,,
Aktualizovaný pred 12 hodinami
44 zobrazení od 12. máj 2017
1,80 €
csicsa    Komárno
Ahojte!Ak máte o niečo záujem nech sa páči ... Sú v ňom vecičky po mojom synovi,ktoré predávam aby som vytvorila miesto pre nové.Mnohé vecičky sú vo vynikajúcom stave.Pomáham aj rodine a susedkám. Baličky posielám po pripísaní platbu na učet.Veci nevymienam a neposielám dobierkou.....Poskytnutú informáciu o vecičkách neberiem ako rezerváciu.KEĎ NIEKOMU NAPÍŠEM UKAZUJE MI , ŽE SI SPRÁVU PREČÍTAL :)TAKŽE VIEM,ŽE STE SPRÁVU ZAREGISTROVALI. PRETO KEĎ NEODPOVEDÁTE BERIEM TO AKO NEZÁUJEM.A AUTOMATICKY ANULUJEM ZÁUJEMCOV. TOVAR VÁM REZERVUJEM AŽ KEĎ MI NAPÍŠETE VAŠU ADRESU ČÍM VLASTNE POTVRDÍTE OBJEDNÁVKU U MŃA.
Nežiadám nereálne zlavy a ani neposkytujem !... Každému dám na výber aké poštovné si zvolí..-Pokial chcete list obycajne,tak na vlastne riziko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Ja vam zato nemozem že si nechate poslat postu obycajne a trva to celu vecnost (cca 3 az 20 dni), ak chcete mat tovar---čo najskôr pripratajte si drahsie doporučene postovne.Nezabudajte,ja niesom slovenska posta! Za tranzit nezodpovedam!
Doporucene zasielky vzdy pisem cislo,taktiez aj info o odoslani. Kazdú doporučenú zásielku možete sledovat na stránkach Slovenskej pošty http://tandt.posta.sk Zašlem aj obyčajne, ale len ak si to cez MK vyžiadate a tým beriete na vedomie, že je to LEN na VAŠU zodpovednosť a riziko, a že v prípade straty balíčka poštou si nebudete u mňa nárokovať vrátenie peňazí, ja za nezodpovedných pracovníkov pošty či osoby (susedov, ...) preberajúce balíček nezodpovedám !!! Ďakujem za pochopenie.
Inak balíček posielam doporučene alebo balíkom, alebo poisteným balíkom, všetko 2.triedy podľa jeho hodnoty. Pre prípad straty, aby pošta v tom prípade vyplatila zodpovedajúcu sumu (rátaná aj s poštovným), aby som sa mohla po reklamácii s Vami vyrovnať bez škôd na oboch stranách.
Ak sa zásielka vinou pošty stratí, peniaze vraciam až po obdržaní náhrady škody od pošty , ak bol balíček poslaný s dokladom. Vraciam sumu, ktorú zaplatil kupujúci. Ak bol odoslaný na Vašu žiadosť obyčajne, nevraciam nič.

Balné si neúčtujem ,,recyklujem
dakujem že ste nakukli a prajem príjemné vyberanie...Monika
Zobraz celé podmienky
Tričko, bonprix,122