Inzerát je exspirovaný.

Tricko Glam star iba oprane

Tricko glam star, nenosene, iba oprane
Aktualizovaný pred 1 mesiacom
157 zobrazení od 25. mar 2015
3 €1,90 €
Oznam od predajcu: Akcia 3+1 = štvrtý najlacnejší produkt zdarma. Nad 30€ pri kúpe aspoň 2 položiek DPD zdarma.
andrejkaofina    Nové Mesto nad Váhom
Vitajte v mojom bazáriku. Prosím o trpezlivosť, nie som tu každý deň.
Veci NEVYMIEŇAM iba predávam alebo darujem. Pre nás kupujeme iba nové značkové veci v originál obchodoch a e-shopoch - z nedôveryhodného zdroja nikdy nie.
Tiež prosím o cenách nevyjednávajte, ceny mám nastavené dobre - vždy s ohľadom na stav a značku. Poškodené alebo znosené veci zvyčajne darujem, predávam iba to čo je super top pekné.
Moje číslo účtu pre úhradu: VÚB 2847989351/0200 (V IBAN tvare: SK35 0200 0000 0028 4798 9351) Pri úhrade prosím vždy uvádzajte aj vaše meno. Na platbu čakám 2, max 3 pracovné dni - ak sa nedohodneme inak, potom automaticky posúvam tovar ďalšiemu záujemcovi. Poštovné účtujem podľa sadzieb slovenskej pošty.
Našej jedinej dcérke všetko kupujeme nové a máme toho veľa, takže vecičky sú v 100% stave, niektoré minimálne nenosené, mnohé iba oprané lebo sme ich nestihli ponosiť. Pri každej jednej veci je presne a pravdivo napísaný stav - ak má čo i len malý fliačik, je to napísané, ak uvádzam ze vecička bola iba opraná, tak bola naozaj iba opraná, bez obav. Ak má aj náhodou niečo väčší fliačik alebo iné poškodenie, predávam to naozaj sa symbolickú cenu alebo darujem. Všetky fotografie som sa snažila robiť detailne. Vecičky máme aj z USA, takže vaša princezna v nich bude výnimočná :-)
Dospelácke veci sú len po nás (rodičoch) vo veľmi dobrom stave alebo je konkrétny stav presne popísaný. Samozrejme všetko rada premeriam alebo inak nafotím, stačí napísať - len prosím o strpenie, žiaľ neviem to urobiť hneď v ten deň. Na dobierku posielam len s kladnými referenciami. Vyzdvihnutie je možné aj osobne v NMnV alebo blízkom okolí. Ceny sú uvedené bez poštovného. Poštovné účtujem podľa sadzieb Slovenskej pošty. Obyčajná poštovná zásielka je iba na zodpovednosť kupujúceho bez záruky. Prajem pekný deň všetkým.

PO POSLEDNÝCH SKÚSENOSTIACH SO SLOVENSKOU POŠTOU, KEDY PRVÚ TRIEDU NERÁČILI DORUČIŤ ANI ZA DVA DNI, POSKYTUJEM MOŽNOSŤ ODOSLAŤ BALÍČEK AJ KURIÉROM DPD. DOBIERKU ZASIELAM IBA KURIÉROM DPD. Pri platbe vopred stale platí aj možnosť Slovenská pošta.
Ceny za kuriéra DPD su takéto:
osobné vyzdvihnutie už za 1 pracovný deň v odbernom mieste DPD http://www.dpdpickup.sk/sk/pickup
2,90 € platba bankovým prevodom vopred
4,50 € platba v hotovosti, cez viamo, prípadne kartou ak to vaše odberné miesto umožňuje (DOBIERKA)

doručenie na vašu adresu kuriérom iba za 1 pracovný deň
3,50 € platba bankovým prevodom (+ čas na nabehnutie platby max +2 pracovné dni)
3,90 € kartou cez platobný terminál doručovateľa DOBIERKA
4,90 € platba v hotovosti u doručovateľa DOBIERKA
Zobraz celé podmienky
Tricko glam star iba oprane, dopodopo,74