Tričenko

Super stav, YoungDimension, veľ.92
d 30
1,90 €
Aktualizovaný pred 6 dňami
4 zobrazenia od 17. mar 2021
1,90 €
Oznam od predajcu: Pri kúpe 5 vecí zľava 5 %,10 vecí zľava 15% a 20 vecí a viac 25%.Zľavy sa navz. nezapočitavajú
kukuc123    Žiar nad Hronom
Ahojte mamičky!
Balíky už posielam 2x do týždňa, zvyčajne v pondelok a v stredu aby stihli prísť do konca týždňa.
Ďakujem, že ste nakukli do môjho bazárika. Predávam vecičky nosené.. Niektoré sú menej nosené,niektoré viac,niektoré sú nové.

Moje podmienky predaja:
* Tovar odosielam hneď po nabehnutí peniažkov na účet SK86 5600 0000 0053 5440 3002
* K cene tovaru si treba pripočítať aj poštovné podľa taríf našej pošty. ( http://cennik.posta.sk/ ) Cenu poštovného si upresníme v správe.
* Tovar obyčajnou poštou zasielam len na Vašu vlastnú zodpovednosť. Odporúčam doporučene poštovné.
* Tovar nevymieňam a neberiem späť!!!

Pýtajte sa na všetko čo Vás zaujíma, aby sa potom nestalo, ze mi napíšete ze ste o tom nevedeli..rada odpoviem. Tovar sa snažím popisovať podrobne a pravdivo, aby bolo všetko jasné a zákazník spokojný. :) V prípade potreby tovar premeriam, urobím viac foto.Uprednostňujem rýchlosť jednania pred poradím. Verím, že sa Vám vecičky budú páčiť a niečo si vyberiete.
Určite sa občas stane ze niečo nie je podľa Vašich predstáv, napr farba, fotky môžu skreslovat, každý monitor alebo displej má iné rozlíšenie farieb, čo sa veľkosti týka píšem veľa rozmerov aj napriek tomu občas nemusí sadnúť, toto sú ale veci ktoré sú riziko nákupu cez internet, nie je to dôvod na negatívne hodnotenia, teda treba tu vec posunúť vo vlastnom bazáre aj mne sa občas zadari nie dobrý nákup a rozhodne to predávajúcemu nevycitam pokiaľ sú rozmery a bolo to na mojom uvážení.
Tiež som iba človek a občas si nemusím všimnúť aj fliačik, samozrejme pokiaľ sa nejedná o nejaký Micro milimetrovy fliačik (aj toto sa mi už stalo ze kupujuca mi vec vrátila späť aj keď podľa mňa hľadala len niečo aby mi to mohla vrátiť pretože jej dána vec nesadla mini fliačik tie nie je dôvod na vrátenie sme predsa na bazáre) , určite si chybu uznam a slušne sa dohodneme.
Ak som na niečo zabudla, pýtajte sa, prajem príjemne nakupovanie :)
Zobraz celé podmienky
Tričenko, young dimension,92
Tričenko, young dimension,92
Tričenko, young dimension,92