Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Chlapčenské tričko Coccodrillo

Veľmi pekné chlapčenské tričko značky Coccodrillo, veľkosť 122. Top stav, bez poškodenia.

Rozmery - dĺžka rukáva od krku po koniec 20 cm
dĺžka rukáva 13 cm
obvod hrudníka 70 cm
dĺžka trička 45 cm
Aktualizovaný pred 4 dňami
14 zobrazení od 2. mar 2020
5 €
Oznam od predajcu: Počas tohto obdobia pôjdem na poštu len raz za týždeň. Ďakujem za pochopenie.
zbaronova    Čataj (okres Senec)
Vecičky,ktoré ponúkam, sú po mojich detičkách. V prevažnej väčšine sú to značkové veci,ktoré sú vo veľmi dobrom stave, keďže deti toho majú veľa a vecičky málo nosia. Veci posielam oprané (detským práškom a avivážou, ak sa dá použiť) a ožehlené. Vecičky sú kupované u oficiálnych predajcov daných značiek. Obnosené, ani veľmi poškodené vecičky na koníka nedávam. Ak má vec nejakú vadu, v popise na ňu upozorním a vyfotím.

Ceny sú pevné, na správy o zníženie ceny nebudem reagovať. Pri odbere troch a viac vecí poskytnem zľavu, alebo uhradím poštovné.

O výmenu môjho tovaru za iný nemám záujem. Na takéto správy nebudem reagovať.

Otázky, či je vec aktuálna, nepovažujem za záväzný prejav záujmu. Rovnako neustále posielanie otázok k veci, nepovažujem za záväzný prejav záujmu. Tovar predám tej záujemkyňi, ktorá prvá prejaví vážny a skutočný záujem o vec. Ak pozastavím inzerát a záujemkyňa sa mi do troch dní neozve (ani nereaguje na správy, nečíta ich), inzerát aktivujem a vec posuniem ďaľšej záujemkyni.

Tovar posielam výhradne po prevode peňazí na účet SK2711000000002916880422. K cene tovaru prirátam poštovné podľa aktuálneho cenníka pošty. Na dobierku už, po zlej skúseností, neposielam. Na platbu čakám maximálne 3 dni. Potom inzerát opäť aktivujem a posuniem ďalej.

Odosielam doporučene, obyčajnou poštou posielam len na výslovné požiadanie,za prípadnú stratu poštou nezodpovedám. Po odoslaní pošlem informáciu o odoslaní pri obyčajnom poštovnom, resp. podacie číslo na sledovanie zásielky pri doporučenom poštovnom.
Zobraz celé podmienky
Chlapčenské tričko coccodrillo, coccodrillo,122
Chlapčenské tričko coccodrillo, coccodrillo,122
Chlapčenské tričko coccodrillo, coccodrillo,122