Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Tričko

Krásne čierne tričko s ružovými palmičkami. Veľkosť je 116, ale je kratšie, preto dávam veľkosť 110, ak má niekto eadšej dlhšie tričká. Premeriam na požiadanie.
Aktualizovaný pred 5 dňami
22 zobrazení od 28. okt 2018
2,50 €1 €
Oznam od predajcu: Dobrý deň. Vzhľadom na nutnosť uvoľniť miesto, ako aj na zvýšené náklady na poštovné som zlacňovala vo veľkom!!!!
jankasasi    Žilina
Dobrý deň,

teší ma, že ste nazreli do môjho obchodíku. :).... Snažím sa na foto čo najlepšie zachytiť stav tovaru a uvádzam veľkosť, pokiaľ ju zistím. Môže sa ale stať, že Váš PC alebo mobil zobrazuje iný odtieň farby, aká je v skutočnosti. Ak kvôli nedostatku času je obrázok fotený večer, v prípade naozajstného záujmu ešte dofotím v dennom svetle kvôli farbe. V prípade záujmu premeriam a odpoviem na Vaše otázky. Tovar nevymieňam, neberiem späť. Zasielam až po pripísaní peňazí na účet. O cenách nezjednávam, ak uznám za vhodné, sama tovar zlacním, niekedy aj v prípade odberu viacerých kusov. K cene je potrebné pripočítať poštovné podľa aktuálnych taríf Slovenskej pošty, ak nie je napísané, že cena je vrátane poštovného. Neposielam na dobierku. Prosím, pýtajte sa.

Ďakujem
Zobraz celé podmienky
Tričko, palomino,110
Tričko, palomino,110