Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Oblečenie detské > Oblečenie do snehu
Použitý tovar

Lyžiarske nohavice super stav - 54 cm

Lyžiarske nohavice, alias otepľovačky, s dĺžkou nohavíc 53 cm. Od rozkroku po spodok je 36 cm. Sú tam odopínateľné elastické traky, suché zipsy, ktorými sa upovňujú sú stále vo výbornom stave, tak ako celé oteplováky. Pás je troškuzvýšený, aby kryl chrbátik a zateplené sú klasicky tenkým vatelínom. Dole je ešte pár cm šuštiakového materiálu s protišmykovou gumičkou. Odrazové prvky zvonku, a spevnené šitie na vnútornej strane nôh. Zapínajú sa na zips a cvoček.
Bez poškodenia
Aktualizovaný pred 1 týždňom
59 zobrazení od 13. dec 2019
6 €5 €
lilitela    Bratislava - Záhorská Bystrica
Ahojte, som súkromná osoba. Predávam tu veci nové i nosené, o ktorých si myslím, že môžu ešte poslúžiť. Bez dokladu. Ich stavu a dopytu odpovedá aj moja cena. Všetko čo predávam, sa snažím čo najlepšie popísať, nafotiť, aby nedošlo k sklamaniu. Ak aj nájdete na tovare nejakú chybičku, tak iba preto, že som ju prehliadla. Kľudne sa mi ozvite, skúsime to vyriešiť.
V prípade dofocovania ďalších fotografií, či premeriavaní Vás prosím zvážiť, či máte seriózny záujem, nakoľko čas je pre mňa vzácny.

Veci hodnotím ako výborné, ak sú naozaj v perfektnom stave a javia minimum známok používania. Ďalej veľmi dobrý stav, keď sú stále vo výbornom stave, no môžte nájsť sem-tam maličké známky používania, ako nejaké šuchnutie, škrabanček a pod., ale žiadne poškodenia. Dobrý stav je taký, kde už vidno jednoznačne známky používania, teda že výrobok už nie je ako nový, no je bez poškodenia. Výnimočne ponúknem stav zachovalý, ak ide o výrobok, ktorý považujem za veľmi dobrý, alebo ojedinelý, ale sme ho aj teda výrazne používali, pre jeho kvality. Na poškodenia (ak sú), spravidla upozorňujem zvlášť pri všetkom tovare, ako som už spomenula vyššie.
DOLEŽITÉ!!!:
Obrátiť sa na mňa môžte s čímkoľvek, neurazím sa, nenahnevám, ale uprednostňujem rýchle korektné jednanie, bez špekulácií!
Vyhradzujem si právo predať tovar tomu, pre koho sa ja rozhodnem a očakávam Vaše rešpektovanie. Zvyčajne dodržiavam pravidlo. že predám tomu, kto sa ozve prv, no ak sa neozývate viac dní (hoci chápem, že občas sú na to dôvody), ak meškáte s platbou, alebo ak dlho váhate, či dokonca prejavíte pochybnosti, tak predám ďalšej záujemkyni, u ktorej vidím jasné rozhodnutie na kúpu. A nepovažujem za svoju povinnosť (hoci v 99% prípadoch tak urobím) Vás o tom informovať, či pourgovať. A zdvorilo Vás žiadam o rešpektovanie mojich podmienok.

Zároveň Vás prosím o vzájomnú úctu, ohľaduplnosť a toleranciu.
Zobraz celé podmienky
Lyžiarske nohavice super stav - 54 cm, lupilu,92
Lyžiarske nohavice super stav - 54 cm, lupilu,92