Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Starostlivosť o deti > Potreby pre dojčatá
Použitý tovar

Detský hrnček

Predám detský cestovný hrnček na učenie FisherPrice. Dcérka z neho nepila, iba sa s ním párkrát hrala, je skoro ako nový.

Viacúčelové ušká sa dajú roztiahnuť tak, aby hrnček ľahko udržali menšie deti alebo sklopiť, aby bol pohodlný tiež pre deti staršie.
Pretože neobsahuje žiadny otočný mechanizmus navyše, ľahko sa čistí.
Neobsahuje bisfenol A.
Je vhodný do umývačky.
Vhodné od 9tich mesiacov.
Aktualizovaný pred 3 dňami
24 zobrazení od 4. okt 2019
2 €1 €
zuzanadre    Žilina
Pekný deň, ďakujem že ste ku mne nakukli. Rozhodla som sa zbaviť vecí, ktoré mi doma zavadzajú, už ich nenosím alebo už z nich dcérka vyrástla. Predávam rôzne veci po mne, po mojej dcérke a sem tam aj všeličo iné.
V prípade akýchkoľvek otázok rada pomeriam, pofotím, popíšem, zodpoviem, kľudne sa spýtajte. Otázku nepovažujem za rezerváciu, nakoľko veľa kupujúcich ani nie je schopná odpovedať či poďakovať. Vec rezervujem až po vypýtaní čísla účtu a na platbu čakám 3 dni. Po dohode kľudne aj dlhšie len sa treba spýtať, ozvať a určite sa dohodneme 🙂
Veci posielam po pripísaní peňazí na účet. Poštovné je podľa cenníka sl.pošty, obyčajné poštovné je na vašu zodpovednosť. Postupne do bazárika veci dokladám. Prajem príjemné prezeranie a nakupovanie.
Zobraz celé podmienky
Detský hrnček,
Detský hrnček,
Detský hrnček,
Detský hrnček,
Detský hrnček,