Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Ulož - uložené 1×

Dr Benny elektrická odsávačka hlienov

Elektrická odsávačka hlienov Dr Benny uľahčuje dýchanie batoliat a detí a pomáha rodičom s veľkým problémom, ktorým je schopnosť dokonale vyčistiť nos detí kedykoľvek a kdekoľvek a poskytnúť im voľné dýchacie cesty.

O značke Dr Benny: V roku 2013 odsávačka hlienov Dr. Benny získala najprestížnejšie maďarské ocenenie za inováciu a kvalitu, maďarskú Grand Prix produktu, ktoré detské výrobky nikdy predtým nedostali.

Vlastnosti:

Roztomilé telo v tvare slona, ​​mimoriadne dobrý sací výkon.

KONEKTOR USB: Ľahko nabíjajte kdekoľvek zo zariadenia s konektorom USB. Mikroprocesor, viacstupňové nabíjanie, automatické vypnutie nabíjania, maximálna kapacita nabíjania.

ERGONOMICKÝ DIZAJN: Ľahký, ľahko ovládateľný, bez rizika, bez bolesti. Roztomilé telo v tvare slona môže byť obľúbencom nášho dieťaťa.

ELEKTRICKÝ VAKUOVÝ MOTOR: Ľahko sa používa kdekoľvek, nie je potrebný žiadny vysávač, takže vaše dieťa nevystraší! Vysoká účinnosť sacieho výkonu!

BATÉRIA PANASONIC ™: Vysoko kvalitná batéria Panasonic s dlhou výdržou. Na jedno nabitie je možné až 100 nazálnych aspirácií. Po vypnutí zostane nabitý až 2 roky.

HYGIENICKÉ: Zariadenie je vyrobené z biokompatibilných materiálov. Náustok a saciu trubicu je možné ľahko čistiť, dezinfikovať vo vriacej vode alebo dokonca v mikrovlnnej sterilizačnej nádobe.

CERTIFIKÁTY, KVALIFIKÁCIE: Vyrobené z vysoko kvalitného termoplastického materiálu, takže je možné ho používať niekoľko rokov, možno aj s niekoľkými deťmi. Pre maximálnu bezpečnosť je schválený TÜV a CE.
ZDRAVOTNÍCKY PRÍSTROJ: zdravotnícka pomôcka CE 2409, ÉMI-TÜV-SÜD ČÍSLO KERMI: E-397764

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Suroviny: Používanie biokompatibilných materiálov, bezolovnatá technológia ROHS
Motor: 3,6 V - 4,5 W elektrický motor
Batéria: Lítium-iónová batéria Panasonic; Možnosť nabíjania USB 5 V; 700 mA, mikroprocesorové viacstupňové nabíjanie; Automatické nabíjanie vypnuté; Maximálna kapacita nabíjania; Ochrana proti hlbokému vybitiu proti nadmernému vybitiu; NTC tepelná ochrana proti prehriatiu článkov
Tvar: inovatívny tvar vhodný pre deti (slon)
Elektrická energia: SMT technológia povrchovej montáže; Ak je vypnuté, nie je k dispozícii žiadny pohotovostný efekt; Regeneračné poistky; Žiadny vyžarovaný elektromagnetický šum (EMC); Ochrana IP42; Trieda ochrany kontaktov II.; Prerušovaný režim

Veľkosť: 12cm x 17cm x 7,5cm

Pozor! Ak chcete dosiahnuť správny účinok na absorpciu nosa, nezabudnite si pozorne prečítať návod na použitie, pretože Dr.Benny odsávačka sa má používať trochu inak ako bežné nosové aspirátory.
Aktualizovaný pred 2 hodinami
3 zobrazenia od 30. aug 2021
47,20 €
Oznam od predajcu: Zaregistrujte sa a nakupujte s 10% zľavou! Dobierka bez príplatku! Doprava nad 50 eur zadarmo!
babysafarisk    Štúrovo (okres Nové Zámky)
Super novinky od Munchkin!
Zaregistrujte sa a nakupujte s 10% zľavou! Dobierka bez príplatku! Doprava nad 50 eur zadarmo!
Zobraz celé podmienky
Dr benny elektrická odsávačka hlienov,
Dr benny elektrická odsávačka hlienov,
Dr benny elektrická odsávačka hlienov,