Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Flaše rôzne

Vysoká fľaša predaná. Používané jediným dietatom. Cena spolu.
Aktualizovaný pred 4 dňami
103 zobrazení od 4. okt 2019
6 €2 €
Oznam od predajcu: Na poštu chodím max. raz za týždeň. Doba zaslania môže byť preto dlhšia.
miroslavafrombratislava    Bratislava - Petržalka
Uprednostňujem osobný odber v Bratislave (ak veci nemám uskladnené inde), ale nie je problém zásielku aj poslať poštou po pripísaní peňazí na môj účet (na dobierku neposielam). Nevymieňam. Veci do bazára dopĺňam priebežne podľa toho, čo sa nám osvedčilo alebo neosvedčilo v starostlivosti o syna. Spravidla sa riadim heslom, že nové, nepoužívané alebo málo používané veci predávané v bazári ponúkam spravidla za 50 - 60% pôvodnej ceny, staršie za čiastkovú cenu. Oblečenie pre dospelých je spravidla po mne alebo mojom partnerovi. Po pôrode sa mi zmenila postava a aj vkus, takže niektoré veci už dlhšie nenosím. Potrebujem preriediť šatník, tak posúvam. Som ochotná sa na cene aj dohodnúť, najmä ak sa rozhodnete vziať toho viac.

Veci posúvam osobe, ktorá sa ozve s návrhom na kúpu ako prvá a aj priebežne reaguje. Otázky o stave vecí či podrobnostiach neberiem ako záväzný záujem.

Chodím do práce, takže sa ospravedlňujem, ak nereagujem hneď alebo neviem rýchlo odpovedať na otázky ohľadom poštovného (nakoľko môžem veci zvážiť až po príchode domov). Snažím sa ale odosielať zásielky čo najskôr po pripísaní peniažkov. Spravidla chodím na poštu v pondelok, utorok a stredu ráno cestou do práce:-)
Zobraz celé podmienky
Flaše rôzne, babylove