Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Inzeráty > Starostlivosť o deti > Potreby pre dojčatá
Vlastná výroba

Retiazka na cumlík a hryzátko s menom na mieru

Na želanie vyrábané drevené a silikónové retiazky na cumlíky / klipy na cumlíky, hryzátká, kojace náhrdelníky a retiazky na autovajíčko alebo kočík.

Všetky naše výrobky vieme vyrobiť v rôznych farebných kombináciách a s požadovaným menom.

Drevené komponenty sú z prírodného chemicky neošetreného dreva. Silikónové komponenty sú z certifikovaného potravinárskeho silikónu, otestovaného v akreditovanom laboratóriu na Slovensku. Neobsahujú ftaláty (BPA Free) ani ťažké kovy. Všetky komponenty sú zdravotne nezávadné.

Cena za klip na cumlík - 8€
Cena za hryzátko - 10€
Cena za mini hryzátko - 5€ - 6,5€
Kojaci náhrdelník – 8€
Cena za retiazku na autovajíčko alebo kočík - od 15€

Ceny sú uvedené bez poštovného.

Klip na cumlík môžete pripevniť k oblečeniu alebo ku kočíku. Zabráni spadnutiu cumlíka a následnému zašpineniu alebo strate. Je vhodný na všetky typy cumlíkov.

Hryzátko a mini hryzátko pomáha zabaviť dieťatko. Je vhodné na hryzenie pri prerezávaní zúbkov, pričom masíruje a upokojuje citlivé ďasná. Taktiež stimuluje motorický rozvoj dieťatka.

Kojaci náhrdelník pre mamičky, je štýlový doplnok pomáhajúci pri kojení, alebo nosení dieťatka v šatke. Zaujme ho nie len pohľadom, ale aj hmatom. Slúži aj ako hryzátko pri prerezávaní zúbkov. Je ukončený bezpečnostným zapínaním.

Retiazka na autovajíčko alebo kočík slúži na zabavenie dieťatka na cestách.

Klip na cumlík / retiazka na cumlík / hryzátko / kojaci náhrdelník / retiazka na autovajíčko a postieľku.
Aktualizovaný včera
818 zobrazení od 21. jan 2018
8 €
Vyrábame drevené a silikónové retiazky na cumlíky, hryzátka a kojace náhrdelníky podľa želania. Všetky naše výrobky sú vhodné pre zvedavé bábätka, ktoré hryzú všetko, čo im príde do cesty :)

Drevené komponenty sú z prírodného, chemicky neošetreného dreva. Silikónové komponenty sú z certifikovaného potravinárskeho silikónu, otestovaného v akreditovanom laboratóriu na Slovensku. Neobsahujú ftaláty (BPA Free) ani ťažké kovy - sú zdravotne nezávadné.

V prípade záujmu nás kontaktujte a podľa dohody Vám vyrobíme vecičky na mieru :)

Balíčky posielame až po prevode na účet (v prípade dohody aj na dobierku)

Poštovné a balné je vo výške 3€. Všetky balíčky posielame doporučene, prvou triedou a v bublinkovej obálke, aby sme zabránili poškodeniu výrobku pri preprave.
Zobraz celé podmienky
Retiazka na cumlík a hryzátko s menom na mieru,