Ulož - uložené 1×

Body s krátkym rukávom 1+1 zdarma 74

Jedno body je ružovkasté a druhé biele, je tam viditeľných pár fliačkov, no radosť nejakej mamine s dvojičkami ešte urobia. Cena prispôsobená stavu. Cena za oba ks.
Aktualizovaný pred 1 týždňom
9 zobrazení od 11. máj 2021
1,50 €
katusa1981    Košice - Ťahanovce
Zdravim Vas, milé mamičky. Vitajte v mojom bazáriku. Ponúkam a predávam hlavne vecičky po mojich dvojičkách dievčatách. Niektoré sú nové, ktoré sme nestihli vynosiť, niektoré sú nosené málo a iné viac, no všetky sú v dobrom stave. Ak majú nejakú chybičku, snažím sa upovedomiť na ňu v inzeráte a samozrejme prispôsobím aj cenu. Času je akosi málo a tak pridávať budem postupne, ako budem stíhať.
Vecičky pošlem po pripisani peňazí na účet, na dobierku neposielam.
Číslo účtu: SK33 0900 0000 0004 4596 6318.
Ak nie je uvedené inak cena je bez poštovného, riadi sa podľa cenníka pošty.
Poprosím Vás, keď prejavíte záujem, ale si to rozmyslíte, aby ste ma o tom informovali. V opačnom prípade Vám budem vecičku rezervovať týždeň, potom si ju už bude môcť zakúpiť iná mamička.
Osobný odber možný po dohode.
Sama som tu už na MK zopár vecičiek pokúpila, mala som aj zlé ale aj dobré skúsenosti, našťastie tých dobrých bolo stále viac a tak sa snažím z chýb iných predávajúcich sa poučiť.
Verím, že si z mojich vecičiek vyberiete a budete spokojné.
Poprosím tiež o trpezlivosť, keď niekedy neodpíšem obratom, no verím, že každá mamička chápe, že s drobcami je to niekedy komplikované a s dvoma naraz o to viac a keďže čochvíľu pribudne ďalší, bude to o to zaujímavejšie.
Prajem vám príjemné nakupovanie.😃
Zobraz celé podmienky
Body s krátkym rukávom 1+1 zdarma 74, 74