Ulož - uložené 8×

Šaty

Nosené, v dobrom stave, nemajú poškodenia, iba na jedných väčší fľak neviem z čoho mne sa nepodarilo vyprať, na druhých malý fliačik viď na foto.
Veľkosť 5-6 rokov
Rozmer šírka cez pazuchy 32x2cm, dlžka 54cm
Cena kus + pošta a balné 1,80€, obyčajná bez záruky 1,10€
Už iba 1 kus bez fľaku
Aktualizovaný pred 2 dňami
215 zobrazení od 5. aug 2018
5,90 €3 €
Oznam od predajcu: Veci k nakupu od 5€ nakupu= 1 vec na darovanie , si mozete vybrat 1 inzerat nie 2 ,3,4 . poštovné šlo opäť hore https://
meggi21    Dubová (okres Pezinok)
Poštovné šlo opäť hore.
Možnosť poslať aj cez zasielkovnu poštovné od 3,30€ plus balné

Pri inzerátoch kde je uvedené poštovné, od 1.7.2019 už nie je platné.
Veci pod 6€ nepremeriavam.
Balné si účtujem pretože sa snažím poslať kvalitné, a bezpečne, aby sa po ceste k Vám nič nepoškodilo. Používam plastové obálky, bublinky, fólie, sáčky, lepiace pásky, skladujem krabice pre odosielanie atď. Keď si odošlete peniažky podľa toho ako ste si to sami vypočítali aj napriek uvedenej sume, ak sa zmestite do poštovného pošlem v igelitke prelepenu lepiacou páskou, ak sa čokoľvek. poškodení je to na Vašu zodpovednosť. Ak nájdete v inzeráte aj váhu nemusí to sedieť s poštovným po zabalení sa váha môže líšiť, tak si prosím neučtujte poštovné samé.
Veci na darovanie k jednemu nakupu jedenu vec!!!!!!!!!
ďakujem za pochopenie

Určite sa občas stane ze niečo nie je podľa Vašich predstáv, napr farba, fotky môžu skreslovat, každý monitor alebo displej má iné rozlíšenie farieb, čo sa veľkosti týka píšem veľa rozmerov aj napriek tomu občas nemusí sadnúť, toto sú ale veci ktoré sú riziko nákupu cez internet, nie je to dôvod na negatívne hodnotenia, teda treba tu vec posunúť vo vlastnom bazáre aj mne sa občas zadari nie dobrý nákup a rozhodne to predávajúcemu nevycitam pokiaľ sú rozmery a bolo to na mojom uvážení.
Tiež som iba človek a občas si nemusím všimnúť aj fliačik, samozrejme pokiaľ sa nejedná o nejaký Micro milimetrovy fliačik (aj toto sa mi už stalo ze kupujuca mi vec vrátila späť aj keď podľa mňa hľadala len niečo aby mi to mohla vrátiť pretože jej dána vec nesadla mini fliačik tie nie je dôvod na vrátenie sme predsa na bazáre) , určite si chybu uznam a slušne sa dohodneme.


Ak sa Vám nepáči cena, nevadí, tak nenakupujete, na zjednavanie nebudem reagovat.
V prípade ak máte negatívne hodnotenia (nemyslím úplne vsetky) vyhradzujem si právo sa rozhodnúť , že s Vami obchodovat nebudem, ani predávať ani nakupovať.
Vsetko co je uvedene DARUJEM, darujem 1ks k nakupu nad 10€ bez postovneho(nad 20€ si mozete uz vybrat 2ks atd.)nedá sa kombinovať s nákupom topánok (topanky kde je uvedené Darujem k nákupu akýchkoľvek dámskych topánok) platí, ak nie je v popise uvedené inak. NA POŽIADANIE!!!!

Ďakujem za pochopenie
Ukončenie prevádzky, nový tovar už neobjednávam, len dopredávam skladové zásoby. Zvyčajne odpovedám vždy až vo verečných hodinách, snažím sa denne nie vždy sa dá.
Z tohto dôvodu aj z časových sa aj ospravedlňujem ak nereagujem na rôzne otázky premerania a prefotenia ak už je v inzeráte kopec fotiek aj rozmerov a žiadate od mňa ďalšie fotky a ďalšie zvláštne miery, už iba kto berie ten kúpi. Na otázky ktoré viem odpovedať určite aj odpoviem.
Taktiež po zmenách na modrom koníku, mám tu v ponuke aj veci po mne a mojich detičkách dvojičkách.
Taktiež som len človek, aj keď sa snažím veci kontrolovať môžem aj ja zlyhať, budem rada ak ma ak je nejaký problém informujete a budem sa snažiť to s Vami slušne vyriešiť.
Veci späť neberiem, preto zvážte kúpu.
ďakujem za pochopenie

Všetky osobné údaje sú považované za prísne dôverné a narábam s nimi v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. V žiadnom prípade neposkytujem tieto údaje tretej strane. Všetky informácie slúžia iba k dodaniu objednávky na Vašu adresu a pre uľahčenie komunikácie s Vami.


------AK NEREŚPEKTUJETE OBCHODNÉ POMIENKY NEBUDEM REAGOVAŤ NA VAŠE SPRÁVY---

Ďakujem Vám, že ste navštívili môj obchod.
AK NEMÁTE SERIÓZNY ZÁUJEM PROSÍM RADŠEJ NA INZERÁT NEREAGUJTE. AK NAPÍŠETE MÁM ZÁUJEM, ÚHRADÍM VTEDY A VTEDY, POČKÁM NA TOVAR, BERIEM TO AKO ZÁVäZNÚ OBJEDNÁVKU A AK POTOM NEREAGUJETE, NEODPOVEDÁTE, BUDEM NÚTENÁ ZANECHAŤ AJ HODNOTENIE ADEKVÁTNE VAŠEMU JEDNANIU.


1.POSTUP OBJEDNÁVANIA -
tovar rezervujem na maximálne 24 hodín, ak nepotvrdíte platbu je posunutý ďalšiemu kupujúcemu. Po potvrdení platby max 3 dni viac prevody netrvajú, ak platba
nepríde tovar je opäť v ponuke pre ďalších kupujúch. Ak ste dlho nereagovali, pred platbou si overte či je ešte tovar dostupný. Neinformujem ani sa nevypytujem o tom že Vaša platba neprišla či nechodí, tovar je automaticky predávaný ďalej.
Odpovede typu OK bez udania adresy a informácie kedy uhradíte, neberiem ako záväznú objednávku a tovar je naďalej v ponuke.

PLATBA - Neposielajte peniaze svojvoľne bez toho, aby sme si obchod vzájomne dohodli a potvrdili všetky detaily.
Bankové spojenie

(365bank) SK40 6500 0000 0036 5024 1942

Prosím informujte ma na ktorý účet posielajte platbu.
Niekedy treba zadať aj Magdaléna Bavlšíková.
do poznamky prosim napisat Vás nick z MK

DODACIE LEHOTY - odosielam 1x týždenne zvyčajne v stredu (ráno, teda ak Vaša platba príde v stredu Vaša zásielka bude odoslaná až nasledujúcu stredu). V prípade že tovar potrebujete súrne prosím stačí sa opýtať v takýchto prípadoch som ochotná ísť na poštu aj skôr, treba sa ma pýtať pred zaplatením či budem mať čas, nie až po zaplatení ma naháňať, že Vy to už zajtra potrebujete, tiež nie som opička na špagáte, ale snažím sa vždy keď sa mi dá vyjsť Vám v ústrety.
O odoslaní informujem podačím číslom deň pred odoslaním zásielky.

POSTOVNE podľa taríf pošty +
BALNÉ nakolko sa veci same nezabalia a neodnesu na postu :-) uctujem si aj balne a to podla svojho uvazenia, no potencionalny kupujuci je o vyske vzdy vopred informovany (balne je v rozmedzi 0,05-0,50e podla velkosti balika)
ZA OBYČAJNÚ ZÁSIELKU NEZODPOVEDÁM


V pripade, ze Vam doporučená zasielka nebude dorucena do 6 pracovnych dni informujte nas, podnikneme kroky na jej okamzite dorucenie.
Ak je zasielka poskodena otvarajte ju iba v pritomnosti pracovnika Slovenskej posty alebo na pobocke, inak nebude pripadna reklamacia za poskodeny tovar uznana!

Prosím píšte iba ak máte seriózny záujem. Poteší nás aj hodnotenie. Ak sa stane že neodpíšem, ospravedlňujem sa pravdepodobne je viac práce a nestíham podávať
info o odoslaní. Za pochopenie Vám ďakujem.
NIE JE MOŽNÝ OSOBNÝ ODBER

Vediem si interný zoznam kupujúcich ktoré najprv objednávajú, potom sa pýtajú, vymýšľajú a nečítajú obchodné podmienky, akonáhle tieto kupujúce opätovne navštívia
náš obchod nebudeme s nimi vôbec komunikovať.
Tieto podmienky boli zostavené vzhľadom na veľké množstvo neserióznych kupujúcich.
Serióznym a slušným zákazníkom samozrejme zanechám pozitívne hodnotenie.

PRAJEME VÁM PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE

Magdaléna
Zobraz celé podmienky
Šaty, 116
Šaty, 116
Šaty, 116
Šaty, 116
Šaty, 116
Šaty, 116
Šaty, 116
Šaty, 116
Šaty, 116
Šaty, 116