Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Kľúčenka

Kľúčenka nepoužívaná, výška cca 11cm, nitka ako pusa je voľná

Cena 0,5 + poštovné
Aktualizovaný včera
0 zobrazení od 29. okt 2019
0,50 €
Oznam od predajcu: Pri nákupe nad 10€ vrátane zľava 10% z ceny nákupu, pri nákupe nad 20€ zľava 15%, pri nákupe nad 30€ zľava 20%.
85maria89    Oravské Veselé (okres Námestovo)
Ahojte maminky, vitajte v mojom bazáriku.

Na začiatok chcem napísať, že ponúkam iba veci po členoch mojej rodiny alebo moje veci, sme nefajčiarska rodina, veci vyperiem/vyčistím a potom ponúkam na predaj. Niektoré veci sme nosili viac a niektoré menej, niektoré vôbec. Do každého inzerátu sa snažím opísať stav danej veci.

V prípade akýchkoľvek otázok ma kľudne kontaktujte, rada odpoviem. Tovar si prosím v mojom bazáriku pozrite dobre, som ochotná poslať aj viac foto na vyžiadanie, alebo doplniť info k veciam či veci premerať. Ale prosím o seriózny prístup. Ak o niečo už nemáte záujem, rozmysleli ste si to, či Vám to pravdepodobne podľa zaslaných rozmerov nesadne a pod., stačí napísať ;-) Ďakujem.

Ceny za tovar sú uvedené vždy bez poštovného (takže si ho treba prirátať k cene). Veci posielam po úhrade celkovej sumy (vrátane poštovného) na účet, žiadna dobierka. Po odoslaní balíka Vám dám vedieť, že je na ceste. Veci nevymieňam. Čo sa týka cien sú pevné ale rozumnej dohode sa nebránim :). Poštovné podľa sadzieb Slov. Pošty, preferujem zaslanie doporučene, ale na vaše riziko zašlem aj bez.

Prajem príjemné nakupovanie :)
Zobraz celé podmienky
Kľúčenka,
Kľúčenka,