Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Puzzle Barbie 30 ks

Pekný hraný stav. Puzzle sú kompletné.
Aktualizovaný pred 2 dňami
180 zobrazení od 30. okt 2018
1,20 €0,60 €
lyah    Bratislava - Petržalka
Milé mamičky, v mojom bazáriku ponúkam rôzne vecičky (nosené aj nenosené - mali sme toho veľa a nestihli sme vynosiť), knižky, hračky atď. Ak sa vám zdá nízka cena niektorej veci, neznamená to, že je poškodená alebo nenositeľná, len to nemám kde skladovať. Ak sú však veci nosené alebo poškodené, uvádzam to v popise, takže tovar už neberiem späť ani nevymieňam.

Pri odbere viacerých vecí so zľavou pre osobný odber platí zľava len pre jeden produkt, t.j. zľava len pre drahší (resp. najdrahší) produkt.

Nemám záujem ani o výmenu, takže na také správy ani nereagujem!!!

Inzerát rezervujem maximálne na tri dni. Ak mi nepríde dovtedy platba alebo si do troch dní nevyzdvihnete predávanú vec osobne, posúvam ďalej.

Tu je niekoľko ďalších pravidiel:
* ceny sú uvedené bez poštovného, ak nie je v inzeráte uvedené inak
* zásielku posielam poštou po pripísaní peniažkov na účet doporučene alebo obyčajne (v tomto prípade na seba preberáte riziko doručenia zásielky) podľa taríf Slovenskej pošty
* v niektorých prípadoch si účtujem aj balné za papier-upresním vždy v komunikácii
* osobný odber možný po dohode v Bratislave-Petržalke alebo v Dunajskej Lužnej
* uprednostňujem záujem registrovaných užívateľov
* to, že si niekto vypýta v správe iba miery, resp. sa pýta na detaily, nepovažujem za záväzný obchodík, resp. vážny záujem (veľakrát sa mamičky ani po premeraní neunúvali odpísať, či berú alebo neberú danú vec a ja som len čakala aby som sa mohla ďalšej záujemkyni vyjadriť)
* predám tomu, kto napíše ako prvý, že má "záujem", resp. vypýta si ako prvý údaje k platbe (aby neprišlo k nedorozumeniu) - neplatí pri darovaných veciach...sama uvážim a rozhodnem komu darujem ak sa ozve aj viac záujemcov (len slušným a serioznym záujemcom s pozitívnymi hodnoteniami),
* predávané veci nerezervujem, na platbu čakám 3 dni!!!
* po prijatí zásielky ma prosím informujte, že ste ju obdržali

A na záver, ak si nájdete chvíľku čas, poprosím vás aj o vyjadrenie spokojnosti, resp. hodnotenie obchodíku, vopred veľmi pekne ďakujem ;-)

Ďakujem a prajem príjemný nákup :)
Zobraz celé podmienky
Puzzle barbie 30 ks,
Puzzle barbie 30 ks,