Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar
Ulož - uložené 6×

Drevený vláčik

Predám drevený vláčik, slovenský výrobca. Lokomotíva + 3 vozne, 2 verzie, bez náteru, len čisté drevo. Kreatívny môžu farbiť... .
Vagóny sa spájajú klasicky dreveným valčekom na špagátiku. Hračka je určená pre deti od 1 roka, vláčik si ťahajú za sebou, prevážajú náklad, zapájajú si vagóniky, vykladajú a nakladajú materiál čím precvičujú jemnú motoriku. Klasická hračka, ktorá má v detskej izbičke určite svoje významné miesto.
Celková dĺžka vláčika je 48cm (lokomotíva 12cm, vozne cca 10cm). Mám viac sád...
Aktualizovaný pred 1 týždňom
104 zobrazení od 4. máj 2019
7 €
26danielle26    Žilina
Milé mamičky,
v ponuke mám vecičky po mojom synovi a moje, alebo nevyužité. O vadách vopred informujem nakoľko chcem, aby ste s nákupom boli spokojné. Som zodpovedná a spoľahlivá. Uprednostňujem zásielky po úhrade na účet. Nie som ani proti dobierke, v prípade vážneho záujmu, avšak len registrovaným kupujúcim s viacnásobným pozitívnym hodnotením - nakoľko mám zlé skúsenosti s neprevzatými zásielkami.

Pri odbere viacerých vecí naraz, prípadne stálym odberateľom, poskytujem po dohode aj zľavu! Prípadne si k nákupu z môjho bazáru nad 10,01€ môžete vybrať vec s označením DARUJEM. Pozor detské veci s označením DARUJEM sú k odberu detských vecí tiež nad hodnotu odberu 10,01€. Nech sa páči vyberajte :).

Prosím Vás, NEVYMIEŇAM, nemám o to záujem, zbytočne ma s takýmito ponukami kontaktujete. Ďakujem ;)
Zobraz celé podmienky
Drevený vláčik,
Drevený vláčik,
Drevený vláčik,
Drevený vláčik,
Drevený vláčik,
Drevený vláčik,