Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar

Hracia deka bright star

Velmi malo pouzivana. Kupili sme ju v case ked maly zacinal lozit a toto ho uz nebavilo.
(Hracia deka obsahuje to co je na krabici. Hracky sa daju menit ako vidno na foto).

Aktívna deka na hranie s hrazdičkou a 10-timi loptičkami. Vhodná je už od narodenia, ideálna na rozvíjanie zmyslov u bábätiek, ako aj na rozvíjanie motoriky a pohybových aktivít najmenších bábätiek. Využijete od narodenia.

Zábava je na prvom mieste! Toto nieje len obyčajná priemerná deka! Viacúčelová hracia deka Ball Pit Fun od Bright Starts, ktorá rastie s dieťatkom je všetko, čo vaše dieťatko potrebuje!

76 centimetrová hracia deka poskytuje útulný povrch pre hranie na zemi, steny tejto sviežej, zábavnej a farebnej deky sa dajú nastaviť hore alebo dole, steny pôsobia ako bariéra počas hry aj hry na brušku a pomáhajú udržať 10 farebných loptičiek vždy poruke a nadosah pre dieťatko.

Hrazdička obsahuje 4 odnímateľné hračky, ktoré pomáhajú trénovať motorické schopnosti dieťatka. Hračky zahŕňajú plyšového slona s rolničkou pre sluchovú stimuláciu, krúžok naplnený farebnými guličkami, bezpečnostné zrkadlo pre sebaobjavovanie a hryzačku v tvare listu. Detské hračky sú kompatibilné s inými produktmi značky Bright Start, ktoré majú k dispozícii C-krúžok. A ak sa náhodou stane nejaká drobná nehoda, jednoducho odpojte hrazdičku a steny a podložku môžete oprať v pračke.

Hracia deka nayvše obsahuje:

10 loptičiek 
sieťovanú zábranu
4 odnímateľné hračky - plyšový slon s rolničkou pre sluchovú stimuláciu, krúžok naplnený farebnými guličkami, bezpečnostné zrkadlo pre sebaobjavovanie a hryzačku v tvare listu

Hracia podložka s rozmermi 76 x 76 cm - možné prať v práčke
Deka je vhodná od narodenia
Aktualizovaný pred 1 týždňom
356 zobrazení od 20. okt 2018
25 €
miroslavap    Bardejov
Hracia deka bright star,
Hracia deka bright star,
Hracia deka bright star,
Hracia deka bright star,
Hracia deka bright star,
Hracia deka bright star,
Hracia deka bright star,