Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nábytok do domčeka pre bábiky obývačka

Moderný nábytok pre bábiky v rôznofarebnom prevedení. Sada obsahuje 28 dielov rozličného nábytku ako je konferenčný stolík, LCD televízor, obývacia stena atď. Za zmienku iste stojí rozkladacia pohovka, ktorá cez deň slúži ako sedacia pohovka večer sa rozloží na priestrannú dvojposteľ! Súčasťou setu sú tiež nevyhnutné doplnky, napr lampičky, akvárium alebo prenosný telefón. Drevený nábytok do obývacej izby pre bábiky sa hodí ku všetkým domčekom vilkám Goki. Výška modrého regálu je 6,9 cm.

Nájdete v e-shope rozumnehracky.sk
Aktualizovaný pred 1 rokom
2816 zobrazení od 25. sep 2014
18,90 €
rozumnehracky    Bojnice (okres Prievidza)
Dobrý deň, volám sa Andrea Kákošová a odkedy mám deti, stali sa mojou záľubou hračky. Nie obyčajné hračky, ale hračky ktoré podporujú deti v kreativite, v učení, v jemnej a hrubej motorike, priestorovej orientácii.... Preto som si založila internetový obchod
www.rozumnehracky.sk
Pozývam Vás doň a budem sa tešiť, keď si niečo vyberiete. Hračky si môžete objednať aj tu cez Modrého koníka, ale priamo cez obchod bude Vaša objednávka vybavená najrýchlejšie. Cena za kuriéra GLS je 3,50€. Zásielky odosielam hlavne kuriérom, pretože tam nezáleží na hmotnosti a nakoľko moje hračky sú z dreva, majú vyššiu hmotnosť.
Pri Slovenskej pošte sú zásielky s hmotnosťou do 500g za 2€ a zásielky s hmotnosťou do 1000g za 2,80€.

V predvianočnej sezóne si prosím objednávajte priamo cez www.rozumnehracky.sk.

Ďakujem, že Ste nahliadli do môjho albumu.
Zobraz celé podmienky
Nábytok do domčeka pre bábiky obývačka,
Nábytok do domčeka pre bábiky obývačka,