Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

TINY LOVE - Detský telocvik Priatelia z prírody

Očarujúci multifunkčný detský telocvik Priatelia z prírody, s revolučným inteligentným pohybovým systémom. Rozmanité povrchy textílií pre rozvoj hmatových vnemov dieťatka. Ľahko uchopiteľná hrkálka s korálkami.

Tento očarujúci, prírodou inšpirovaný detský telocvik s pestrým farebným dizajnom a rozkošnými hračkami, obsahuje rad inovatívnych, stimulujúcich prvkov špeciálne vyvinutých tak, aby zodpovedali originálnym potrebám bábätiek a ich rodičov.

Telocvik je maximálne prispôsobený potrebám detského vývoja. Inteligentný revolučný systém pohyblivých oblúkov s posuvnými krúžkami umožňuje rodičom ľahko premiestňovať hračky v dosahu dieťatka. Dotyk húseničky ponúka jednoduchú aktivizáciu širokého výberu hudby a svetielok.

Pomocou špeciálnych pútok na deke môžete pripevniť k telocviku aj ďalšie obľúbené hračky vášho bábätka a tak posilniť jeho pocit bezpečia v neznámom prostredí.

Detský telocvik Priatelia z prírody sa prispôsobí meniacim sa potrebám a možnostiam vášho dieťatka tak, ako rastie a vyvíja sa. Od prvých pokusov dvíhania hlavičky až po ležanie na brušku s hruďou vysoko vo vzduchu, bude tento produkt pomáhať predlžovať čas dieťatka strávený na brušku a podporovať tak rozvoj jeho hrubých motorických zručností.

hrkálka Bobrík

posuvné krúžky pre flexibilné premiestňovanie hračiek

inteligentný posuvný pohyblivý systém nastavenia oblúkov

farebné hryzátko

žabka hrkálka

veľké, nastaviteľné zrkadielko

bobrí chvostík so šuchotajúcim textilným povrchom

špeciálne pútka pre pripevnenie ďalších hračiek

Telocvik rozvíja drobnú motoriku, ale aj komplexné zmyslové vnímanie dieťatka objavovaním nových podnetov, poznávaním a priamym kontaktom s novými tvarmi, zvukmi a materiálmi.

Stimulujúce funkcie telocviku pomáhajú predĺžiť čas dieťatka strávený na brušku.

Telocvik rastie a mení sa s aktuálnymi potrebami vášho dieťatka.
Aktualizovaný pred 6 dňami
228 zobrazení od 25. aug 2015
67,58 €
Oznam od predajcu: Kuk na potreby na vodné športy aj na letnú zábavu vo vode. Viac tu: https://bit.ly/2UEoLVD
evamarket24    Bratislava - Staré Mesto
www.market24.sk - e-shop pre deti a celú rodinu.
Náš internetový obchod www.market24.sk Vám ponúka tovar pre detičky a ich rodičov - od cumlíkov, fľaštičiek, sterilizátorov, cez autosedačky všetkých vekových skupín, kočíky od narodenia i športové - golfové kočíky, trojkolky, odrážadlá, fusaky, hračky pre detičky od narodenia i tie skôr narodené, ale aj knihy, potreby do domácnosti či kozmetiku.
Predávame len nový tovar so zárukou min. 2 roky- nie z druhej ruky.

Ak si vyberiete niečo aj tu na Modrom konikovi, je potrebná objednávka na www.market24.sk. Platné sú vždy ceny uvedené na www.market24.sk. Kompletné informácie sú uvedené v našom e-shope, nakoľko na modrého koníka nie je možné dať do popisu pri niektorých produktoch všetky potrebné informácie. Rozhodujúci je popis a fotografie, uvedené v našom e-shope www.market24.sk. Nie všetky ceny sa vždy zhodujú s cenou v e-shope, nakoľko nie je možné prepojenie online s e-shopom. Ceny sú platné len na www.market24.sk

Nerobíme "reálne" fotky tovarov, ktoré ponúkame, nie je to žiaľ v našich možnostiach. Fotky máme k dispozícii také, aké dávajú výrobcovia.

V našom showroome na Starej Vajnorskej 37 v Bratislave je možné vybrané produkty vidieť aj naživo. Tak isto je možný osobný odber v Bratislave.

Ceny sú fixné, tak isto ako i ceny za doručenie. Nezasielame tovar prostredníctvom Slovenskej pošty - ani ako balíky ani ako listy.

Tovar je doručovaný prostredníctvom kuriérskej služby Slovak Parcel Service (UPS) - In Time alebo si môžete zvoliť jednu z mnohých pobočiek Zásielkovne.
Doručenie zdarma pre objednávky nad 129 EUR a pri platbe vopred - úhrada faktúry (platí pre doručenie na adresy v Slovenskej republike, doručenie zdarma neplatí pre platbu na dobierku a platbu platobnou kartou).

Cena dopravy sa účtuje podľa váhy objednaného tovaru. Cenu za dopravu je možné vidieť priamo v nákupnom košíku a následne v objednávke.

Pri platbe na faktúru môže byť termín dodania tovaru ovplyvnený termínom uhradenia platby.

Predávajúci neručí za škody vzniknuté pri preprave. Zásielky sú poistené a dopravca prepravná spoločnosti ručí za tovar.
V prípade, že si odvoz tovaru zabezpečí kupujúci, predávajúci nenesie zodpovednosť za škody vzniknuté pri preprave tohto tovaru.

Pokiaľ si zákazník vyberie ako spôsob dodania tovaru „Dobierka“, je povinný túto zásielku prevziať.

V prípade neprevzatia tovaru od kuriéra je kupujúci povinný uhradiť predávajúcemu minimálne škodu vzniknuté týmto jednaním (spravidla cenu dopravy, poštovné tam a späť. balné, manipulačné v plnej a preukázateľnej výške.)

Predávajúci nezodpovedá za oneskorenú dodávku tovaru zavinenú kuriérskou službou, prípadne udaním nesprávnej adresy kupujúceho.

Kupujúci je povinný dôkladne skontrolovať tovar pri jeho prevzatí od prepravcu/kuriéra a potvrdiť svojím podpisom prevzatie tovaru na doklade o prevzatí tovaru.
Doručenie Slovensko
Doručenie zdarma nad 149 EUR pri platbe faktúry vopred (ak doručovacia adresa je v Českej republike alebo v Rakúsku).

Tovar Vám doručíme až na miesto určenia, štandardne v pracovné dni. Tovar je po odoslaní z nášho skladu doručený do 1 pracovného dňa na Vami zadanú adresu.

Štandardné doručovanie je uskutočnené prostredníctvom kuriérskej služby UPS - In Time.

Doručenie Slovensko

Váha od /do cena s DPH
0 - 1 kg 2,89 €
1 - 2 kg 3,09 €
2 - 3 kg 3,29 €
3 - 7 kg 3,79 €
7 - 12 kg 4,59 €
12 - 20 kg 5,39 €
20 - 30 kg 8,39 €
nad 30 kg 10,79 €
Príplatok za dobierku je 0,99 EUR pre objednávky do hmotnosti 2 kg. Dobierkový príplatok pre objednávky nad 2 kg je +1,15 EUR k cene prepravného.

Dobierka je možná pre objednávky v hodnote od 5 EUR do 250 EUR.

Doručenie zdarma neplatí pre platbu na dobierku a platbu platobnou kartou).

Rozhodujúca cena za doručenie je v našom E-Shope (www.market24.sk). Ceny za doručenie pri inzerátoch nie sú uvádzané. Je potrebné všetky objednávky realizovať prostredníctvom nášho E-Shopu.

Objednávky sa riadia Obchodnými podmienkami nášho obchodu - http://www.market24.sk/obchodne-podmienky/

Za Market 24
Eva Ďatková
Zobraz celé podmienky
Tiny love - detský telocvik priatelia z prírody,