Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Použitý tovar
Ulož - uložené 10×

Prevliekacie drevené jablko

Vzdelávacie drevené jabĺčko s prevliekacím červíčkom
Aktualizovaný pred 1 týždňom
51 zobrazení od 25. feb 2021
4,50 €
ingama    Bratislava - Rača
Vecičky posielam po prijatí peňazí na môj účet. Záväzné oznámené rezervácie držím 3 dni. Samozrejme ak potrebujete počkať nie je problém, ale treba mi to napísať a dohodnúť sa so mnou.
Preferujem prevod peňazí na môj účet.
K cene pripočítavam poštovné (poštovné podľa Vášho výberu, či je to obyčajný list 2. triedy alebo doporučený list, list 1. triedy, balík s poistením alebo bez poistenia, ..., podľa sadzobníka pošty) a balné vo výške 0,1e.V prípade, že sa odoslaný balík pri doručení stratí, je to možné iba pri doporučených listoch a balíkoch reklamovať. V prípade, že si vyberiete iné poštovné, za stratené veci pri doručení neručím.
Ak by ste mi však chceli vložiť peniaze v hotovosti na môj účet na pobočke banky, je potrebné si pripočítať k cene ešte poplatok za vklad v hotovosti vo výške 0.40 €.

V prípade, že sa Vám moja cena zdá vysoká, ponúknite mi Vašu cenu, rada ju zvážim.
Na požiadanie pošlem aj viacej fotiek.

Rozhodla som sa vecičky nevymieňať. Prosím aby ma na výmenu neoslovovali mamičky, hlavne tie, čo ani dievčenské veci nepredávajú (keďže máme iba dievčatko, ktorého vek sa dá zistiť v mojom profile). Takéto mamičky ma oslovujú na výmenu veľmi často, prosím aby to nerobili. ďakujem veľmi pekne.
Zobraz celé podmienky
Prevliekacie drevené jablko,
Prevliekacie drevené jablko,
Prevliekacie drevené jablko,
Prevliekacie drevené jablko,